PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
91 : 82 22:20 | 23:25 | 26:19 | 20:18
CCC Polkowice
Półfinały - 3 mecz | 31.03.2021 18:00
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Tomasz Trojanowski, Michał Kuzia | Komisarz: Krzysztof Puchałka

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
3 Paula Duchnowska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 3 11:450/2 0.01/2 50.01/4 25.0   3 1 4 4 3   3 3     8 8
5 Cheridene Green 14 25:564/6 66.7   4/6 66.76/6 100.01 2 3 2 2 4 1     1 16 3
7 Agnieszka Szott-Hejmej DNP                                   
10 Megan Gustafson 11 32:385/10 50.00/2 0.05/12 41.71/2 50.05 11 16 2 4 3 4 1 2   20 7
14 Agnieszka Kaczmarczyk 13 21:261/3 33.32/2 100.03/5 60.05/6 83.31 4 5 2 3 3 3 1   1 15 8
16 Karolina Matkowska 0 05:54                    1           0 -2
32 Shatori Walker-Kimbrough 25 39:466/7 85.73/4 75.09/11 81.84/5 80.0      3 3 4 4 1 2   24 7
45 Borislava Hristova 14 37:206/17 35.30/3 0.06/20 30.02/2 100.01 5 6 1   3 2 3 1 1 9 5
66 Dominika Owczarzak 11 25:151/3 33.33/4 75.04/7 57.1   1 2 3 8 3 1 6     1 13 9
Drużyna 1 1 2    
Suma 91 200:00 23/48 47,9 9/17 52,9 32/65 49,2 18/21 85,7 13 26 39 22 19 18 23 9 5 4 105  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 10 22:202/3 66.71/2 50.03/5 60.03/4 75.01 2 3 1 2 3 1 5     15 0
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 25 39:257/17 41.23/9 33.310/26 38.52/3 66.73 2 5 7 2 3 5 1   2 16 -9
10 Dragana Stanković 18 31:348/17 47.1   8/17 47.12/2 100.04 2 6 1 4 5 2 2 3 1 19 -6
13 Weronika Gajda 2 30:030/3 0.00/2 0.00/5 0.02/2 100.02 4 6 4 4 2 6 4     5 -7
14 Amanda Kantzy 0 03:04            1   1               1 -4
15 Klaudia Gertchen 3 28:121/1 100.0   1/1 100.01/1 100.03 4 7 1 1 1 2 1     10 -11
21 Alicja Grabska DNP                                   
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 21 36:564/10 40.03/8 37.57/18 38.94/4 100.03 5 8   3 4 3 5 1 1 21 -5
33 Weronika Telenga 3 08:261/4 25.0   1/4 25.01/2 50.01 1 2   3 1 1 1   1 1 -3
Drużyna 1 1 2    
Suma 82 200:00 23/55 41,8 7/21 33,3 30/76 39,5 15/18 83,3 19 21 40 14 19 19 20 19 4 5 88  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp CCC Polkowice
Punkty ze strat 21 18
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/35) 51,4 40 (20/46) 43,5
Punkty drugiej szansy 8 18
Punkty szybkiego ataku 13 10
Punkty z ławki 17 13
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 14 (87-73) 5 (45-50)
Najwyższa seria punktowa 9 (87-73) 7 (45-50)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 12
Czas na prowadzeniu 32:52 01:40