1KS Ślęza Wrocław
70 : 48 14:14 | 22:11 | 12:8 | 22:15
GTK Gdynia
Etap I - 1 kolejka | 03.10.2021 16:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Karina Kamińska, Rafał Zuchowicz | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska 0 19:440/3 0.0   0/3 0.0             2         -3 9
3 Julia Drop 6 25:362/6 33.30/2 0.02/8 25.02/2 100.01 4 5 4   3 4 1     6 7
10 Karolina Stefańczyk 0 16:39            2 3 5 1 3 2 2 1     5 5
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Dominique Wilson 18 30:187/14 50.00/3 0.07/17 41.24/5 80.01 2 3 6 2 4 3 3 1 1 17 21
13 Patricia Bright 25 24:277/14 50.01/1 100.08/15 53.38/8 100.02 3 5 1 2 5     2   26 19
14 Michaela Fekete 5 30:342/5 40.00/5 0.02/10 20.01/2 50.03 10 13 3   2 1 2 1 1 14 16
15 Monika Jasnowska 2 17:171/4 25.00/1 0.01/5 20.0     3 3 2 4   1 1   1 3 5
21 Anna Jakubiuk 14 27:066/8 75.0   6/8 75.02/2 100.06 5 11 1 3 3 4 2     22 24
23 Agata Szmyrka 0 08:190/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1 2           2 4
Drużyna 2 1 3   1
Suma 70 200:00 25/55 45,5 1/12 8,3 26/67 38,8 17/19 89,5 17 33 50 19 16 21 16 10 4 3 92  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystenci: Tomasz Wojdyła , Karolina Szlachta

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 4 20:002/6 33.30/1 0.02/7 28.6   1 4 5 3 1 1 1     2 6 -16
4 Julia Niemojewska 0 27:020/1 0.0   0/1 0.0     6 6 7 3 2 2 5     15 -7
5 Jowita Ossowska 2 23:591/2 50.00/2 0.01/4 25.00/2 0.0  2 2   5 2 2       -3 -17
14 Aleksandra Parzeńska 17 25:577/12 58.30/2 0.07/14 50.03/3 100.01 5 6 1 4 4 3 1 3 1 18 -6
15 Magdalena Szulc 6 23:153/7 42.9   3/7 42.90/1 0.02 2 4   1 3 2       3 -18
20 Anna Wińkowska 8 24:183/7 42.9   3/7 42.92/2 100.03   3   1 1 2 1     6 -10
22 Weronika Dudek DNP                                   
23 Alicja Żytkowska 9 29:563/6 50.01/7 14.34/13 30.8   1 1 2   2   3 1   1 0 -24
24 Joanna Kobylińska 2 19:031/4 25.00/5 0.01/9 11.1     2 2     1 2       -6 -2
33 Marta Marcinkowska 0 06:300/3 0.00/1 0.00/4 0.0           4 2 1       -5 -10
Drużyna 5 2 7   4
Suma 48 200:00 20/48 41,7 1/18 5,6 21/66 31,8 5/8 62,5 13 24 37 11 21 16 22 8 3 4 34  
  1KS Ślęza Wrocław GTK Gdynia
Punkty ze strat 16 8
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/47) 48,9 24 (12/30) 40
Punkty drugiej szansy 6 6
Punkty szybkiego ataku 23 4
Punkty z ławki 8 14
  1KS Ślęza Wrocław GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 26 (59-33) 2 (2-4)
Najwyższa seria punktowa 13 (59-33) 6 (34-25)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 37:15 00:49