Enea AZS Politechnika Poznań
71 : 78 16:18 | 24:16 | 14:22 | 17:22
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 4 kolejka | 24.10.2021 17:00
Sędziowie: Jakub Pietrzak, Michał Kuzia, Mateusz Skorek | Komisarz: Andrzej Przechowski

Enea AZS Politechnika Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Łukasz Zarzycki, Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Aleksandra Żukowska DNP                                   
3 Alicja Rogozińska 2 19:310/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  5 5 1 2 1         5 6
4 Kinga Demczur 0 20:000/1 0.0   0/1 0.0     2 2 1     2 1     1 -10
6 Daria Marciniak 17 22:524/9 44.42/4 50.06/13 46.23/6 50.06 4 10   3 5 2 1   2 16 6
10 Danielle McCray 17 33:308/13 61.5   8/13 61.51/3 33.31 6 7 3 3 3 2 1     19 -6
13 Weronika Jarecka DNP                                   
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
16 Katarzyna Trzeciak 14 21:523/3 100.01/2 50.04/5 80.05/6 83.3  2 2 4 4 4 1 2     19 2
22 Liliana Banaszak 3 13:561/4 25.0   1/4 25.01/4 25.02 2 4   3 2       1 1 -15
24 Agata Makurat 2 14:450/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 1   1 2       -1 1
32 Taya Davis-Reimer 11 28:275/13 38.5   5/13 38.51/2 50.01 4 5 1 1 2 1   1   8 -6
33 Jovana Popović 5 25:072/6 33.30/3 0.02/9 22.21/2 50.0  1 1 4 1 2 3 3     2 -13
Drużyna 2 1 3    
Suma 71 200:00 23/52 44,2 3/12 25 26/64 40,6 16/27 59,3 12 28 40 15 17 20 13 8 1 3 70  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Wilkosz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska 2 22:481/2 50.00/1 0.01/3 33.3     2 2   3 2 1       1 3
3 Julia Drop 3 23:530/1 0.01/5 20.01/6 16.7     3 3 2 3   3     1 0 -14
10 Karolina Stefańczyk 4 18:352/3 66.70/2 0.02/5 40.0   1 1 2   3 1 1       2 -4
11 Anna Jasińska DNP                                   
12 Dominique Wilson 25 37:117/10 70.02/6 33.39/16 56.35/6 83.3  6 6 11 3 8 4 3     33 16
13 Patricia Bright 17 34:037/14 50.00/2 0.07/16 43.83/4 75.04 6 10 2 3 4 3 2 3   21 3
15 Monika Jasnowska 17 27:221/2 50.05/9 55.66/11 54.5   1 4 5 5 4   1 2     23 15
21 Anna Jakubiuk 10 36:084/8 50.0   4/8 50.02/4 50.03 5 8 2 1 2         14 16
23 Agata Szmyrka DNP                                   
Drużyna   1 1    
Suma 78 200:00 22/40 55 8/25 32 30/65 46,2 10/14 71,4 9 28 37 22 20 17 13 7 3 1 94  
  Enea AZS Politechnika Poznań 1KS Ślęza Wrocław
Punkty ze strat 19 14
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/41) 43,9 32 (16/27) 59,3
Punkty drugiej szansy 13 10
Punkty szybkiego ataku 12 9
Punkty z ławki 35 19
  Enea AZS Politechnika Poznań 1KS Ślęza Wrocław
Najwyższe prowadzenie 11 (38-27) 10 (66-76)
Najwyższa seria punktowa 7 (23-19) 12 (40-41)
Zmiany prowadzenia 15
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 15:53 22:11