GTK Gdynia
61 : 74 10:27 | 19:14 | 20:13 | 12:20
Enea AZS Politechnika Poznań
Etap I - 5 kolejka | 30.10.2021 17:00
Sędziowie: Maciej Krupiński, Damian Ottenburger, Rafał Zuchowicz | Komisarz: Ryszard Łabędź

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystenci: Tomasz Wojdyła , Karolina Szlachta

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 16 28:124/8 50.02/3 66.76/11 54.52/4 50.0  2 2 3 3 2 1     1 13 -4
4 Julia Niemojewska 2 28:351/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 3 4 5 2 5 3 3     8 -7
5 Jowita Ossowska 2 11:551/3 33.30/2 0.01/5 20.0         2 1   2 1   1 -1 -7
7 Wiktoria Stasiak DNP                                   
11 Agata Gilmajster DNP                                   
14 Aleksandra Parzeńska 10 29:155/6 83.30/4 0.05/10 50.0   1 4 5   4 2 3 1 1 1 9 -12
15 Magdalena Szulc 0 17:490/3 0.0   0/3 0.0     2 2   1   2       -3 -4
20 Anna Wińkowska 17 28:257/13 53.8   7/13 53.83/3 100.02 5 7 2 2 3   3   2 23 -1
22 Weronika Dudek 0 04:31   0/1 0.00/1 0.0           1   1       -2 -9
23 Alicja Żytkowska 12 34:132/8 25.02/6 33.34/14 28.62/2 100.05 2 7 3 2 1 1   2 1 13 -11
24 Joanna Kobylińska 0 04:29              1 1               1 -7
33 Marta Marcinkowska 2 12:361/3 33.30/2 0.01/5 20.0     1 1   1 1         -1 -3
Drużyna 2   2    
Suma 61 200:00 21/46 45,7 4/20 20 25/66 37,9 7/9 77,8 11 20 31 15 17 14 13 8 3 6 60  

Enea AZS Politechnika Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Łukasz Zarzycki, Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska 2 16:191/1 100.0   1/1 100.0     1 1 3 2   3       3 0
4 Kinga Demczur 0 05:08              1 1               1 -5
6 Daria Marciniak 4 16:382/4 50.0   2/4 50.0   1 2 3   1 1 1 2     6 -4
10 Danielle McCray 19 35:327/14 50.0   7/14 50.05/5 100.03 8 11 4 2 4 2 1   2 26 17
16 Katarzyna Trzeciak 6 23:412/4 50.0   2/4 50.02/2 100.0  6 6 2 2 3 4 1     9 13
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 13 19:245/8 62.51/1 100.06/9 66.7   1 2 3 1 2 3 2   2   14 11
24 Agata Makurat 0 09:32   0/1 0.00/1 0.0     1 1       1       -1 0
32 Taya Davis-Reimer 21 37:379/16 56.3   9/16 56.33/3 100.03 3 6 4 4 3     4 1 28 19
33 Jovana Popović 9 36:090/8 0.02/2 100.02/10 20.03/3 100.0  3 3 5 1 3 4 1     6 14
Drużyna 2 3 5   1
Suma 74 200:00 26/55 47,3 3/4 75 29/59 49,2 13/13 100 10 30 40 19 14 17 18 5 6 3 92  
  GTK Gdynia Enea AZS Politechnika Poznań
Punkty ze strat 13 12
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/36) 55,6 40 (20/43) 46,5
Punkty drugiej szansy 13 12
Punkty szybkiego ataku 5 6
Punkty z ławki 35 19
  GTK Gdynia Enea AZS Politechnika Poznań
Najwyższe prowadzenie 0 () 18 (12-30)
Najwyższa seria punktowa 9 (34-41) 12 (6-21)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:56