Enea AZS Politechnika Poznań
58 : 67 15:22 | 18:14 | 14:9 | 11:22
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 6 kolejka | 06.11.2021 16:30
Sędziowie: Bartłomiej Kucharski, Karina Kamińska, Bogna Podkowińska | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

Enea AZS Politechnika Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Łukasz Zarzycki, Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Aleksandra Żukowska DNP                                   
3 Alicja Rogozińska 2 06:571/1 100.0   1/1 100.0     1 1   1 1 1       2 3
4 Kinga Demczur 0 15:060/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2 2 2   3       -2 -3
6 Daria Marciniak 12 18:303/4 75.01/5 20.04/9 44.43/4 75.0  4 4   2 2   1     11 -4
10 Danielle McCray 13 30:525/15 33.3   5/15 33.33/3 100.0  3 3 5 3 3 4     2 7 -2
13 Weronika Jarecka DNP                                   
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
16 Katarzyna Trzeciak 7 33:031/1 100.01/4 25.02/5 40.02/2 100.0  6 6   3 2         10 -12
22 Liliana Banaszak 6 24:043/6 50.0   3/6 50.0   3 4 7 1 3 1   1 1   13 -7
24 Agata Makurat 0 15:06   0/1 0.00/1 0.0     2 2 1           1 2 -2
32 Taya Davis-Reimer 9 28:424/11 36.4   4/11 36.41/2 50.01 8 9   3 1 2   1 2 9 -8
33 Jovana Popović 9 27:402/5 40.01/4 25.03/9 33.32/2 100.0  4 4 3 3 6 2 1     9 -10
Drużyna 2 2 4   1
Suma 58 200:00 19/44 43,2 3/16 18,8 22/60 36,7 11/13 84,6 6 36 42 12 20 16 13 3 2 5 61  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Ivana Jakubcova 13 30:202/6 33.32/7 28.64/13 30.83/4 75.01 9 10 2   2   1 1 1 17 7
4 Zuzanna Sklepowicz 3 09:000/1 0.0   0/1 0.03/4 75.02 1 3 3 1 2         7 3
7 Natasha Mack 15 35:597/14 50.0   7/14 50.01/3 33.34 7 11 2 1 3 1 2 3   23 12
8 Kamiah Smalls 20 37:143/5 60.03/10 30.06/15 40.05/8 62.51 1 2 2 2 4 3 1   1 10 5
9 Wiktoria Duchnowska 0 02:40   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -4
10 Aleksandra Stanaćev 10 33:463/6 50.01/3 33.34/9 44.41/1 100.01 6 7 6 3 6 2 2 1   19 10
20 Emilia Kośla 2 17:111/3 33.30/2 0.01/5 20.0     2 2   3     1     1 -3
21 Klaudia Niedźwiedzka 0 10:420/1 0.00/3 0.00/4 0.0     2 2   2           -2 1
24 Aleksandra Kuczyńska DNP                                   
26 Olga Trzeciak 2 20:090/1 0.00/3 0.00/4 0.02/2 100.01 2 3   4 2   1     2 16
32 Natalia Kurach 2 02:591/1 100.0   1/1 100.0             1         2 -2
Drużyna 1 1 2    
Suma 67 200:00 17/38 44,7 6/29 20,7 23/67 34,3 15/22 68,2 11 31 42 15 16 20 6 8 5 2 78  
  Enea AZS Politechnika Poznań Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Punkty ze strat 2 13
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/26) 46,2 28 (14/26) 53,8
Punkty drugiej szansy 4 9
Punkty szybkiego ataku 4 15
Punkty z ławki 14 7
  Enea AZS Politechnika Poznań Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Najwyższe prowadzenie 2 (41-39) 9 (10-19)
Najwyższa seria punktowa 8 (37-36) 8 (49-55)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 06:27 30:37