BC Polkowice
82 : 58 22:15 | 19:16 | 22:9 | 19:18
GTK Gdynia
Etap I - 6 kolejka | 06.11.2021 15:00
Sędziowie: Tomasz Tybor, Paulina Gajdosz, Agata Maj | Komisarz: Ryszard Jabłoński

BC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Aleksandra Zięmborska 9 24:383/6 50.00/2 0.03/8 37.53/4 75.01 3 4 1   4 1 1     8 29
2 Feyonda Fitzgerald 12 25:442/2 100.02/4 50.04/6 66.72/2 100.0  2 2 3 1 3 1 2     16 25
13 Weronika Gajda 8 20:471/1 100.02/6 33.33/7 42.9   1 3 4 9 2     1     18 23
14 Bożena Puter 6 16:401/4 25.01/2 50.02/6 33.31/2 50.01 3 4 2 3 2 1 1     7 -5
15 Klaudia Gertchen 6 12:201/1 100.01/3 33.32/4 50.01/2 50.0  2 2 1 1 1 4       2 -8
21 Alicja Grabska 0 06:13   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -1
23 Stephanie Mavunga 15 23:206/9 66.71/1 100.07/10 70.0   3 5 8 2 2 1 1 4 1   26 29
25 Artemis Spanou 12 22:373/6 50.02/5 40.05/11 45.50/2 0.01 5 6 3   2 1 3   1 15 30
31 Sylwia Bujniak 2 14:351/2 50.00/4 0.01/6 16.7         1     2       -4 1
32 Sasa Cado 7 16:261/1 100.01/4 25.02/5 40.02/2 100.01   1 2 2 1   2     9 2
33 Weronika Telenga 5 16:402/3 66.7   2/3 66.71/2 50.04 5 9 1 4 2 3   3   13 -5
Drużyna 1 2 3    
Suma 82 200:00 21/35 60 10/32 31,3 31/67 46,3 10/16 62,5 13 30 43 25 16 16 14 14 4 1 109  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystenci: Tomasz Wojdyła , Karolina Szlachta

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 4 21:501/10 10.0   1/10 10.02/4 50.02 3 5 3 1 3 4 2   2 -1 -17
4 Julia Niemojewska 6 23:131/2 50.00/1 0.01/3 33.34/6 66.7  4 4 8 2 3 5 1     10 -20
5 Jowita Ossowska 4 18:312/3 66.70/1 0.02/4 50.0     3 3 1 2   1 1 1   7 -15
14 Aleksandra Parzeńska 11 27:224/7 57.10/2 0.04/9 44.43/4 75.01 6 7 1 3 3 2       11 -21
15 Magdalena Szulc 2 16:441/2 50.0   1/2 50.0   1 1 2   2   1 1     3 -13
20 Anna Wińkowska 4 25:581/7 14.3   1/7 14.32/2 100.03 2 5 2 1 1   1   2 6 -9
22 Weronika Dudek 2 09:56         2/2 100.0  3 3   1 2   1     6 -5
23 Alicja Żytkowska 14 23:571/3 33.33/6 50.04/9 44.43/4 75.0  2 2 2 3 2 3 2     11 -11
24 Joanna Kobylińska 11 17:081/2 50.03/7 42.94/9 44.4   1   1       1       6 -7
33 Marta Marcinkowska 0 15:21   0/2 0.00/2 0.0         1 1 2 3       -4 -2
Drużyna 2 1 3    
Suma 58 200:00 12/36 33,3 6/19 31,6 18/55 32,7 16/22 72,7 10 25 35 18 16 16 20 9 1 4 55  
  BC Polkowice GTK Gdynia
Punkty ze strat 21 4
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/29) 65,5 20 (10/26) 38,5
Punkty drugiej szansy 9 8
Punkty szybkiego ataku 25 7
Punkty z ławki 26 21
  BC Polkowice GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 27 (60-33) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 14 (60-33) 6 (13-6)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 39:52 00:00