CCC Polkowice
73 : 42 26:16 | 12:2 | 19:17 | 16:7
Arka Gdynia
Etap I - Kolejka IX | 04.11.2012 17:45
Sędziowie: Jakub Zamojski, Anna Roguz, Cezary Nowicki | Komisarz: Janusz Kotulski

CCC Polkowice

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 5 21:442/5 40.00/1 0.02/6 33.31/1 100.0  1 1 2 1 2 2 1   1 3 26
6 Dominika Owczarzak 2 19:391/6 16.70/2 0.01/8 12.5   3 3 6 2 2 2 1 2   1 4 5
7 Belinda Snell 16 17:553/4 75.03/8 37.56/12 50.01/1 100.0  1 1 2 1 1 2 1     12 16
9 Laia Palau 5 23:501/2 50.01/2 50.02/4 50.0     3 3 5 1 2 2 1     10 29
10 Valeriya Berezhynska 9 23:254/9 44.40/1 0.04/10 40.01/2 50.0  5 5 1 2 2 4 1   1 5 18
11 Dorota Mistygacz 5 24:301/1 100.01/4 25.02/5 40.0   2   2 1 1   1 2     6 16
12 Agnieszka Majewska 6 21:253/3 100.00/1 0.03/4 75.0     7 7 1 1 1     4   17 14
13 Karolina Puss 3 15:050/2 0.01/3 33.31/5 20.0           2 1 2     2 -3 4
15 Magdalena Leciejewska 8 14:394/5 80.0   4/5 80.0   1 4 5     1         12 14
30 Nnemkadi Ogwumike 14 17:486/9 66.7   6/9 66.72/2 100.04 2 6 1 2 1 1 1     18 13
Drużyna 5 4 9    
Suma 73 200:00 25/46 54,3 6/22 27,3 31/68 45,6 5/6 83,3 15 30 45 15 13 13 15 9 4 5 84  

Centrum Wzgórze Gdynia

Trener: Vadim Czeczuro. Asystenci: Andrzej Cieplik, Mirosław Noculak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Marzena Marciniak 0 19:000/1 0.00/4 0.00/5 0.0   2 1 3   3 1 1       -3 -14
7 Magdalena Ziętara 6 18:413/7 42.90/2 0.03/9 33.3   2 1 3   3 1 2 3 1 1 5 -16
8 Agnieszka Śnieżek 2 20:110/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  2 2 1 2 3 2 2     4 -18
10 Julia Drop 0 04:11                    1   3       -3 -2
11 Talisa Rhea 2 21:161/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1   1 2   3 3 1     -1 -11
13 Kinga Bandyk 6 27:503/9 33.3   3/9 33.3     4 4           1   5 -14
21 Leah Kassing 9 29:144/9 44.40/1 0.04/10 40.01/2 50.04 6 10   3 1 3 1 2 1 12 -29
22 Antonia Bennett 13 29:476/12 50.00/3 0.06/15 40.01/2 50.04 5 9   1 2 1 2 1 2 14 -19
25 Małgorzata Misiuk DNP                                   
30 Lorin Dixon 4 29:501/6 16.70/2 0.01/8 12.52/4 50.0      1   2 3 1     -6 -32
Drużyna 3 3 6    
Suma 42 200:00 18/47 38,3 0/15 0 18/62 29 6/10 60 16 22 38 4 13 13 18 10 5 4 27