SKK Polonia Warszawa
49 : 74 22:22 | 9:20 | 13:14 | 5:18
PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp
Etap I - 18 kolejka | 28.01.2024 12:00
Sędziowie: Ewa Matuszewska, Jakub Adameczek, Adrian Chmielewski | Komisarz: Tomasz Konczewski

SKK Polonia Warszawa

Trener: Jerome Fournier. Asystent: Oskar Blaszkiewicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Zuzanna Sklepowicz 0 07:440/1 0.0   0/1 0.0         1   1         0 -8
4 Anna Pawłowska 12 32:163/10 30.02/6 33.35/16 31.3   1   1 3 2 1 3       2 -17
9 Julia Berezowska 9 16:310/1 0.03/7 42.93/8 37.5     2 2     1         6 -11
10 Hanna Crymble 0 07:060/1 0.0   0/1 0.0           2           -1 -8
12 Zada Williams 6 33:012/6 33.3   2/6 33.32/2 100.03 11 14 4 1 2 1 1     20 -16
13 Klaudia Sosnowska 10 32:213/5 60.01/4 25.04/9 44.41/1 100.06 1 7 2 3 3 2 1   1 13 -16
15 Martyna Leszczyńska 0 06:590/2 0.0   0/2 0.0   1 1 2   3   2       -2 -9
22 Kayla Wells 6 18:171/5 20.01/1 100.02/6 33.31/2 50.0  2 2   5 2 4   1   0 -7
24 Weronika Preihs 2 05:450/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0          1         0 -8
91 Alicja Janczak 0 25:320/2 0.00/2 0.00/4 0.0     2 2 1 2   2   1 3 -2 -9
96 Marta Masłowska 2 09:541/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2   2           4 -10
99 Nicola Batura 2 04:341/2 50.0   1/2 50.0               1       0 -6
Drużyna 3 2 5   6
Suma 49 200:00 11/37 29,7 7/21 33,3 18/58 31 6/7 85,7 15 22 37 11 20 11 21 2 2 4 40  

PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Elena Tsineke 11 28:324/9 44.40/2 0.04/11 36.43/5 60.0      4   3 2 1   1 5 14
19 Nora Wentzel 15 26:487/10 70.00/1 0.07/11 63.61/1 100.0  2 2 2 2 1         15 11
21 Anna Jakubiuk 6 21:503/7 42.9   3/7 42.9   1 1 2 1 2     1     6 19
24 Stephanie Jones 14 27:016/14 42.9   6/14 42.92/2 100.02 2 4   3 2 1 1   1 10 21
33 Weronika Telenga 10 31:474/9 44.4   4/9 44.42/4 50.08 9 17 1 2 6   2 1   24 24
55 Chloe Bibby 12 20:144/7 57.10/1 0.04/8 50.04/4 100.01 4 5 4   3   1 1   19 5
92 Wiktoria Kuczyńska 3 14:28   1/3 33.31/3 33.3     1 1 1 1 3         3 16
95 Gabriela Lebiecka 0 02:50              1 1               1 6
97 Aleksandra Pszczolarska 3 25:321/3 33.30/5 0.01/8 12.51/2 50.0  1 1 3 1 2 1 1 2   1 9
99 Ewelina Śmiałek 0 00:59                                0 0
Drużyna 6 2 8   2
Suma 74 200:00 29/59 49,2 1/12 8,3 30/71 42,3 13/18 72,2 18 23 41 16 11 20 6 7 4 2 84  
  SKK Polonia Warszawa PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 2 14
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/22) 45,5 40 (20/41) 48,8
Punkty drugiej szansy 8 10
Punkty szybkiego ataku 6 14
Punkty z ławki 15 23
  SKK Polonia Warszawa PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 5 (8-3) 25 (49-74)
Najwyższa seria punktowa 5 (36-42) 8 (49-74)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 05:55 31:51