Arka Gdynia
90 : 60 23:18 | 19:16 | 22:13 | 26:13
Etap I - 14 kolejka | 05.01.2008 18:15
Sędziowie: Marek Maliszewski, Robert Zieliński | Komisarz: Eugeniusz Torchała

LOTOS PKO BP Gdynia

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Dominique Canty 13 24:395/9 55.60/1 0.05/10 50.03/3 100.0  1 1 1 2 4   1     11 0
5 Anna Breitreiner 0 07:510/3 0.00/1 0.00/4 0.0                   1   -3 0
7 Ekaterina Snytsina 17 20:595/7 71.41/4 25.06/11 54.54/5 80.0  2 2 2 1 4 2 3   1 16 0
8 Chamique Holdsclaw 14 22:166/10 60.00/1 0.06/11 54.52/2 100.02 1 3 5 2 1 1 4   1 20 0
9 Natalia Waligórska 7 22:071/2 50.01/1 100.02/3 66.72/2 100.0  4 4 4 1 2   2     16 0
10 Magda Bibrzycka DNP                                   
11 Ganna Zarytska 2 14:461/2 50.00/1 0.01/3 33.3     3 3 4     1 1     7 0
12 Patrycja Gulak - Lipka 8 20:583/4 75.0   3/4 75.02/2 100.01 5 6   3 1 1 2     14 0
13 Slobodanka Maksimovic 10 20:162/4 50.0   2/4 50.06/8 75.01 4 5 2 1 7 1       12 0
14 Marta Witkowska 4 14:452/6 33.30/1 0.02/7 28.6   1 1 2         1   1 2 0
15 Magdalena Leciejewska 10 24:015/5 100.0   5/5 100.0   3 4 7   2 2 1 2     18 0
21 Karolina Ambrosiewicz 5 07:221/1 100.01/1 100.02/2 100.0         2 1   1       6 0
Drużyna          
Suma 90 200:00 31/53 58,5 3/11 27,3 34/64 53,1 19/22 86,4 8 25 33 20 13 21 8 16 1 3 119  

Enea AZS Poznań

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Agata Rafałowicz 0 07:22                  2             2 0
5 Monika Sibora 9 26:402/4 50.01/5 20.03/9 33.32/2 100.0  1 1 3 2 1 2 1 1 1 7 0
6 Beata Krupska-Tyszkiewicz 9 26:122/6 33.31/1 100.03/7 42.92/5 40.0  3 3 5 3 3 5 3     8 0
7 Monika Ciecierska 14 24:237/9 77.80/2 0.07/11 63.6   1 1 2 1 2 1 1       12 0
8 Weronika Gajda 3 09:040/3 0.01/3 33.31/6 16.7     1 1   1 1 1       -2 0
9 Joanna Walich 6 27:162/7 28.60/1 0.02/8 25.02/2 100.02 3 5 1 3 2 4   1   3 0
11 Anna Pamuła 9 13:51   3/3 100.03/3 100.0     1 1 1     3       8 0
13 Joanna Lorek 0 01:46                    1           0 0
14 Reda Aleliunaite-Jankowska 4 20:462/2 100.0   2/2 100.0   1 5 6 2 4 1 1   1   12 0
15 Małgorzata Myćka 4 10:422/4 50.00/1 0.02/5 40.00/1 0.0  1 1   2 2 2 1     0 0
18 Marlena Rulewicz 2 19:141/4 25.0   1/4 25.0   2 1 3 2 1 2   1     5 0
19 Paulina Dąbkowska 0 12:440/1 0.0   0/1 0.0           2   1       -2 0
Drużyna          
Suma 60 200:00 18/40 45 6/16 37,5 24/56 42,9 6/10 60 6 17 23 17 21 13 20 6 3 1 53