Arka Gdynia
64 : 88 23:23 | 13:26 | 13:15 | 15:24
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Etap I - Kolejka XVII | 12.01.2013 16:00
Sędziowie: Andrzej Zalewski, Mariusz Adameczek, Cezary Nowicki | Komisarz: Marek Lembrych

Centrum Wzgórze Gdynia

Trener: Vadim Czeczuro. Asystent: Andrzej Cieplik

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Natalia Korczyc 2 18:561/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1 4 2 2   1     5 -4
7 Magdalena Ziętara 8 29:171/5 20.02/6 33.33/11 27.3   1   1 4 3   2 2     5 -18
9 Katarzyna Kiejdrowska 0 01:25   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -5
11 Talisa Rhea 2 24:090/2 0.00/3 0.00/5 0.02/2 100.02   2 3   2 5       -3 -16
13 Kinga Bandyk 2 05:051/2 50.0   1/2 50.0   2   2   1   1     1 2 -7
14 Anna Jakubiuk 0 01:25              1 1               1 -5
21 Leah Kassing 10 26:395/7 71.40/1 0.05/8 62.5   2 2 4 1 2 1 1       11 -15
22 Antonia Bennett 25 35:588/13 61.52/8 25.010/21 47.63/5 60.05 6 11   4 5 2 2 1   24 -21
25 Małgorzata Misiuk 5 28:521/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1 3 4 1 4   1       6 -15
30 Lorin Dixon 10 28:142/6 33.32/6 33.34/12 33.3   1 3 4 2   2 3 1     6 -14
Drużyna 1 3 4   1
Suma 64 200:00 19/40 47,5 7/29 24,1 26/69 37,7 5/7 71,4 15 19 34 15 16 12 16 6 1 1 56  

Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 34:31   1/4 25.01/4 25.0     4 4 8 2 1 3 1     10 24
6 Klaudia Czarnodolska DNP                                   
8 Aleksandra Sobańska DNP                                   
12 Chineze Nwagbo 18 38:515/10 50.0   5/10 50.08/10 80.05 3 8 3 2 7 5     1 17 22
14 Agnieszka Makowska 21 34:116/6 100.03/7 42.99/13 69.2   1 3 4 2 3           23 20
16 Claudia Trębicka 8 14:454/7 57.1   4/7 57.1     2 2   1   1 1     7 8
18 Katarzyna Jaworska DNP                                   
20 Magdalena Szajtauer DNP                                   
21 Agnieszka Skobel 19 37:424/8 50.03/3 100.07/11 63.62/3 66.7  5 5 7 2 5 3 2     25 22
23 Sybil Dosty 19 40:009/14 64.3   9/14 64.31/1 100.01 7 8 1 2 3 1   1   23 24
Drużyna   4 4   1
Suma 88 200:00 28/45 62,2 7/14 50 35/59 59,3 11/14 78,6 7 28 35 21 12 16 14 4 1 1 105