Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
77
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
56
66
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-12-22 15:10
74
40
Sportklub - 2018-12-22 15:00
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-22 18:00
51
54
TVP Wrocław - 2018-12-22 17:55
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-12-22 18:00
67
80
TV Toya - 2018-12-22 17:55
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-12-22 18:00
71
94
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-22 18:00
94
86
www.youtube.com/user/SportTvTorun - 2018-12-22 17:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-01-06 15:10
72
68
Sportklub - 2019-01-06 15:00
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-01-06 16:00
65
78
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2019-01-06 16:00
89
66
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-06 16:00
82
72
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-06 18:00
89
75
Arka Gdynia
Widzew Łódź
2019-01-06 18:00
100
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Wisła CanPack Kraków
2019-01-12 18:00
58
74
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-01-12 18:00
56
90
TV Toya - 2019-01-12 17:55
PGE MKK Siedlce
Arka Gdynia
2019-01-13 16:00
66
88
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-01-13 16:00
83
59
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2019-01-13 18:30
77
83
Sportklub - 2019-01-13 18:25
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-13 20:00
67
88
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-01-18 17:00
56
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-01-18 19:15
79
89
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2019-01-19 17:00
78
45
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
Artego Bydgoszcz
69  :  52 (14:11, 25:16, 18:13, 12:12)
Energa Toruń
O 3 miejsce - 1 mecz | 16.04.2014 17:00
Sędziowie: Janusz Calik, Dariusz Lenczowski, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Edyta Faleńczyk DNP                                   
5 Anna Bekasiewicz 5 18:131/1 100.01/3 33.32/4 50.0     3 3 3 2   1 2     10 10
6 Monika Maj DNP                                   
7 Justyna Jeziorna 6 31:283/4 75.00/2 0.03/6 50.0   2 4 6 2 4 1 1 1     11 15
8 Elżbieta Międzik 10 35:072/6 33.32/6 33.34/12 33.3   1 2 3 2 1   2 4 1   10 18
10 Magdalena Hertmanowska DNP                                   
15 Karolina Strzelczyk DNP                                   
21 Amisha Carter 17 31:548/15 53.3   8/15 53.31/1 100.0  4 4 1 2 3 2 1   1 14 13
22 Jessica Lawson 10 23:025/6 83.3   5/6 83.3   1 6 7 1   3 2 1     16 9
23 Karina Szybała DNP                                   
24 Martyna Koc 6 25:043/7 42.9   3/7 42.9   1 2 3 2 2 1   1 1   9 12
25 Leah Metcalf 15 35:120/2 0.05/12 41.75/14 35.7     6 6 6 1 1 5 1 1 1 15 8
Drużyna 1 3 4   1
Suma 69 200:00 22/41 53,7 8/23 34,8 30/64 46,9 1/1 100 5 27 32 17 12 9 13 11 3 2 85  

Energa Toruń

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Róża Ratajczak 11 36:482/3 66.72/3 66.74/6 66.71/2 50.03 2 5 2   1 2 3     16 -16
8 Jelena Velinović 19 35:336/7 85.72/4 50.08/11 72.71/2 50.02 9 11   4 4 5       21 -16
9 Weronika Gajda 6 36:462/8 25.00/5 0.02/13 15.42/2 100.0  3 3 6 1 1 3 2   1 3 -17
11 Lorin Dixon 4 27:081/8 12.50/1 0.01/9 11.12/2 100.01   1 2 1 4 4 1   1 -4 -11
12 Patrycja Gulak-Lipka DNP                                   
15 Karolina Zając DNP                                   
21 Sybil Dosty 4 37:132/8 25.0   2/8 25.0   3 5 8 4 3 2 3 1 2 1 10 -15
32 Julia Kućko 0 03:12                                0 -1
33 Angelina Williams 8 20:061/6 16.72/5 40.03/11 27.3   1 7 8       3       5 -9
45 Kaja Darnikowska 0 03:14                                0 0
Drużyna   2 2    
Suma 52 200:00 14/40 35 6/18 33,3 20/58 34,5 6/8 75 10 26 36 14 9 12 20 7 2 3 51  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja