Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-10-20 19:00
94
65
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
2018-10-21 15:00
56
67
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2018-10-21 17:00
61
91
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2018-10-21 17:10
80
78
Sportklub - 2018-10-21 17:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
2018-10-21 18:00
92
58
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-10-21 18:00
81
69
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=NTOSOhUF3Ds - 2018-10-21 17:55
Enea AZS Poznań
Widzew Łódź
TV | 2018-10-27 15:10
81
70
Sportklub - 2018-10-27 15:00
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2018-10-27 17:00
67
79
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2018-10-27 18:00
59
73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
2018-10-27 19:00
67
76
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-28 15:30
91
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-10-28 17:00
55
113
1KS Ślęza Wrocław
PGE MKK Siedlce
2018-11-03 18:00
81
70
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2018-11-03 18:00
88
71
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2018-11-04 15:10
59
65
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-04 16:00
92
46
Widzew Łódź
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-11-04 18:00
63
74
TV Toya - 2018-11-04 17:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-04 18:00
74
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
Wisła CanPack Kraków
53  :  65 (14:20, 6:10, 10:12, 23:23)
CCC Polkowice
Finał - 2 mecz | 17.04.2014 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Robert Mordal, Marcin Koralewski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Wisła CanPack Kraków

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Artur Golański

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Danielle McCray 5 20:421/6 16.71/1 100.02/7 28.6   3 3 6   2 3       1 6 5
5 Cristina Ouviña 5 27:082/3 66.70/2 0.02/5 40.01/2 50.0  2 2 2 1 3 2 3     6 -5
6 Paulina Pawlak 0 12:520/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0  1 1 1 1 2   1     0 -7
8 Justyna Żurowska-Cegielska 9 31:094/9 44.4   4/9 44.41/1 100.01 7 8 5 2 1 1 1     17 -10
9 Zane Tamane 7 17:223/8 37.5   3/8 37.51/2 50.03 4 7 1 3 1   1 2 1 12 2
10 Katarzyna Maliszewska 3 17:04   1/3 33.31/3 33.3         1     1       1 4
11 Agnieszka Szott-Hejmej 2 20:071/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1   1   2 2         0 -11
12 Marta Witkowska DNP                                   
14 Jantel Lavender 18 31:297/18 38.9   7/18 38.94/4 100.02 2 4 2 1 4 3 2 1   13 -16
21 Agnieszka Skobel DNP                                   
22 Allie Quigley 4 22:072/5 40.00/1 0.02/6 33.3           3 1 5       -5 -22
Drużyna          
Suma 53 200:00 20/52 38,5 2/9 22,2 22/61 36,1 7/11 63,6 10 19 29 12 15 17 12 8 3 2 50  

CCC Polkowice

Trener: Jacek Winnicki. Asystenci: Arkadiusz Rusin, Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 3 16:370/3 0.00/2 0.00/5 0.03/4 75.03   3   2 3 2 1   1 -1 0
5 Teja Oblak 7 13:292/2 100.01/1 100.03/3 100.0     1 1 1 1   2       7 8
6 Dominika Owczarzak DNP                                   
7 Belinda Snell 19 36:082/6 33.35/11 45.57/17 41.2   5 2 7 2 3 3 1 3     20 16
8 Janel McCarville 8 27:153/11 27.3   3/11 27.32/2 100.04 10 14 1 1 2 2 2     15 8
10 Jelena Škerović 6 26:311/3 33.30/2 0.01/5 20.04/4 100.01 3 4 3 2 3 4 1     6 4
12 Agnieszka Majewska 2 23:531/7 14.3   1/7 14.3   2 5 7 1 3 2     2   6 2
14 Agata Szczepanik DNP                                   
15 Magdalena Leciejewska 11 28:524/8 50.01/2 50.05/10 50.0   1 1 2 3 3   2     1 9 14
21 Paulina Misiek 0 03:52   0/1 0.00/1 0.0               1 1     -1 -4
33 Magdalena Skorek 9 23:232/3 66.71/1 100.03/4 75.02/2 100.01 2 3 1 2 2 3 1   1 10 12
Drużyna          
Suma 65 200:00 15/43 34,9 8/20 40 23/63 36,5 11/12 91,7 17 24 41 12 17 15 17 9 2 3 71  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD