Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
82
70
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
102
78
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
74
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
64
38
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
63
67
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
84
76
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
68  :  89 (6:17, 21:28, 20:23, 21:21)
Wisła CanPack Kraków
Finał - ew. 4 mecz | 25.04.2015 11:45
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski, Karina Pełka | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Darxia Morris 8 26:173/8 37.50/1 0.03/9 33.32/2 100.01   1   2 2       1 3 -23
4 Edyta Faleńczyk 0 01:16                                0 -2
5 Anna Bekasiewicz 11 22:234/5 80.01/2 50.05/7 71.40/2 0.0  1 1 8 2 2 1       15 5
8 Elżbieta Międzik 8 24:161/3 33.32/3 66.73/6 50.0     3 3 1 2 1 1       8 1
10 Katarzyna Maliszewska 8 25:131/3 33.32/3 66.73/6 50.0         1 4 1 2       4 -11
13 Julie McBride 2 18:540/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 3 4 1 3       0 -28
22 Martyna Koc 18 29:406/11 54.51/1 100.07/12 58.33/5 60.01 3 4 2 2 5 1       16 -20
23 Karina Szybała 0 01:41                                0 -5
24 Amisha Carter 4 25:111/6 16.7   1/6 16.72/2 100.01 6 7   4 2   2     8 -23
25 Klaudia Niedźwiedzka 3 01:16   1/2 50.01/2 50.0                       2 -2
45 Noel Kuin 6 23:53   2/2 100.02/2 100.0   1 5 6 1 2 2 2       11 3
Drużyna         1
Suma 68 200:00 16/38 42,1 9/15 60 25/53 47,2 9/13 69,2 4 19 23 16 22 16 10 2   1 67  

Wisła Can-Pack Kraków

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Artur Golański

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Cristina Ouviña 5 17:101/2 50.01/2 50.02/4 50.0     3 3 2 1 1 2 2     8 4
8 Justyna Żurowska-Cegielska 8 29:074/9 44.4   4/9 44.4   2 6 8   3 1 1       10 22
10 Farhiya Abdi 7 15:422/3 66.7   2/3 66.73/4 75.0  1 1 3 2 2   1     10 -4
11 Agnieszka Szott-Hejmej 2 10:531/2 50.0   1/2 50.0         1 1 2 1       1 -1
12 Courtney Vandersloot 11 22:504/6 66.71/3 33.35/9 55.6     1 1 7 2 2 2       13 17
13 Gintare Petronyte 14 11:474/7 57.1   4/7 57.16/8 75.02 2 4   3 5 1 1     13 -3
14 Jantel Lavender 21 30:018/14 57.1   8/14 57.15/5 100.05 10 15 2 1 4 1 1     32 24
15 Agnieszka Kaczmarczyk DNP                                   
21 Agnieszka Skobel 4 13:052/2 100.00/1 0.02/3 66.7   1   1   1           4 3
22 Allie Quigley 13 24:182/6 33.32/2 100.04/8 50.03/3 100.01 2 3 4 1 5 1 1 1   17 25
24 Magdalena Ziętara 4 25:070/2 0.01/2 50.01/4 25.01/2 50.02 1 3 2 1     1     6 18
Drużyna          
Suma 89 200:00 28/53 52,8 5/10 50 33/63 52,4 18/22 81,8 13 26 39 21 16 22 9 7 1   114  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD