Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
85  :  53 (24:13, 25:15, 18:20, 18:5)
Widzew Łódź
Etap I - 6 kolejka | 24.10.2015 17:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Damian Ottenburger, Arnauld Kom Njilo | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Darxia Morris 25 27:445/8 62.55/7 71.410/15 66.7   1 1 2 2 2 2 1 2     25 23
4 Edyta Faleńczyk 2 03:521/1 100.0   1/1 100.0           1           2 5
7 Katarzyna Kocaj 0 01:08              1 1               1 -1
8 Elżbieta Międzik 15 25:102/2 100.03/6 50.05/8 62.52/2 100.0  3 3 2   1 3 2     16 13
10 Maurita Reid 6 23:472/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.01 2 3 5 2 1   3   1 12 31
11 Agnieszka Fikiel 8 14:263/3 100.0   3/3 100.02/2 100.02 3 5 1 4 2 1 1     14 6
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 03:09   0/1 0.00/1 0.0           2           -1 2
13 Julie McBride 14 29:293/6 50.02/5 40.05/11 45.52/2 100.0  3 3 6 3 4 1 3     19 20
15 Aleksandra Pawlak 1 14:010/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.0  1 1 1   1   1     0 14
22 Martyna Koc 2 19:161/2 50.00/2 0.01/4 25.0     5 5       2       2 16
23 Karina Michałek 0 06:170/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1   1   1   -2 8
24 Amisha Carter 12 31:416/10 60.0   6/10 60.00/2 0.03 6 9 1 2 4   4 2   22 23
Drużyna 1 2 3   1
Suma 85 200:00 23/38 60,5 10/27 37 33/65 50,8 9/12 75 7 25 32 18 17 15 9 16 3 1 110  

Widzew Łódź

Trener: Piotr Rozwadowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aleksandra Kaja 6 18:353/6 50.00/1 0.03/7 42.9   1   1   3   4     1 -1 -20
8 Katarzyna Kenig 0 03:56                        1       -1 -4
9 Aleksandra Wajler 3 12:280/3 0.01/2 50.01/5 20.0   1 2 3   1           2 -8
11 Sylwia Bujniak 1 17:230/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.02 2 4 1 2 1         2 -11
12 Julia Adamowicz 3 15:221/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01   1   1 2 1   1   2 -7
13 Kinga Bandyk 0 13:480/2 0.0   0/2 0.0   1   1 1 3   2 1     -1 -20
15 Aija Brumermane 5 33:242/7 28.6   2/7 28.61/2 50.04 8 12 2 2 2 6     1 7 -24
21 Angel Robinson 12 25:025/10 50.00/1 0.05/11 45.52/2 100.04 5 9 2 1 3 2 1     16 -14
25 Marta Urbaniak 7 24:413/6 50.00/1 0.03/7 42.91/3 33.31 2 3 2   1 2     1 4 -17
31 Lidia Niedzielska 3 16:171/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01 4 5 2 1 2 3 2     7 -21
33 Tynikki Crook 13 19:044/13 30.80/1 0.04/14 28.65/8 62.53 2 5   1 6 2       3 -14
Drużyna          
Suma 53 200:00 19/52 36,5 1/8 12,5 20/60 33,3 12/21 57,1 19 25 44 10 15 17 23 4 1 3 40  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa