Ślęza Wrocław
87 : 51 27:21 | 14:7 | 20:14 | 26:9
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Etap I - 9 kolejka | 14.11.2015 14:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Karina Pełka, Paulina Gajdosz | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Ślęza Wrocław

Trener: Algirdas Paulauskas. Asystent: Arkadiusz Rusin

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 2 18:501/1 100.0   1/1 100.0     3 3 1 3 1   3     9 19
5 Sharnee Zoll-Norman 9 17:491/2 50.02/3 66.73/5 60.01/2 50.0  4 4 3   1   1     14 16
9 Dorota Mistygacz 4 16:552/2 100.00/2 0.02/4 50.0         2 1   1 1 1   5 16
10 Katarzyna Maliszewska 11 22:414/7 57.11/1 100.05/8 62.5     2 2 3 1 2   1     14 20
11 Julia Tyszkiewicz 2 02:031/1 100.0   1/1 100.0   1   1               3 2
13 Joanna Czarnecka 2 07:091/1 100.0   1/1 100.0                       2 12
14 Egle Sulčiute 16 22:334/5 80.02/5 40.06/10 60.02/2 100.02 1 3 4 2 3 3 2 1   19 9
15 Magdalena Leciejewska 11 25:394/6 66.71/4 25.05/10 50.0     2 2 1 3 1 1 2 2   12 20
16 Małgorzata Zuchora 0 03:38   0/1 0.00/1 0.0         1     1       -1 2
20 Chay Shegog 14 23:006/10 60.0   6/10 60.02/2 100.01 9 10   3 3 4 1 2   19 29
21 Sandra Linkevičiene 8 20:352/4 50.00/1 0.02/5 40.04/4 100.02 4 6 4 1 4 1 1     15 23
25 Agnieszka Śnieżek 8 19:084/7 57.1   4/7 57.1   1 1 2 2 1     2     11 12
Drużyna 1 2 3 1 2
Suma 87 200:00 30/46 65,2 6/17 35,3 36/63 57,1 9/10 90 8 28 36 21 16 15 13 14 6   122  

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań

Trener: Krzysztof Koziorowicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Renee Taylor 16 25:514/7 57.12/5 40.06/12 50.02/2 100.01 4 5   1 3 3       12 -20
4 Patrycja Klatt 4 10:212/2 100.0   2/2 100.0   1   1 1 1   2 1     5 -14
6 Żaneta Durak 2 18:141/2 50.00/2 0.01/4 25.0   2 2 4   2   3       0 -15
9 Sylwia Siemienas 4 22:042/2 100.00/2 0.02/4 50.0   1   1 1 2           4 -14
11 Agnieszka Skobel 5 28:312/5 40.00/2 0.02/7 28.61/2 50.01 5 6 1 1 3 2 1     5 -12
12 Barbara Miśkiewicz 3 19:200/4 0.00/1 0.00/5 0.03/4 75.01 2 3   3 2 3 1     -2 -20
13 Julia Drop 5 15:032/2 100.00/1 0.02/3 66.71/2 50.01 1 2 1   2 1       5 -18
14 Agnieszka Kaczmarczyk 9 33:091/3 33.31/3 33.32/6 33.34/6 66.71 2 3 1 4 5 1       6 -28
15 Klaudia Gertchen 0 05:51                        2       -2 -10
23 Magdalena Idziorek 3 12:560/3 0.01/2 50.01/5 20.0           1           -1 -13
24 Alicja Szloser 0 07:010/2 0.0   0/2 0.0   1   1       1       -2 -14
31 Katarzyna Olczak 0 01:39                                0 -2
Drużyna 2 2 4   2
Suma 51 200:00 14/32 43,8 4/18 22,2 18/50 36 11/16 68,8 12 18 30 5 15 15 20 3     30