Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
KS Basket 25 Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
KS Basket 25 Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
KS Basket 25 Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
KS Basket 25 Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
MKS Polkowice
64  :  47 (19:18, 14:5, 14:12, 17:12)
Arka Gdynia
Ćwierćfinały - 1 mecze | 30.03.2016 17:45
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Sławomir Moszakowski, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

MKS Polkowice

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Corin Adams 6 21:383/9 33.30/2 0.03/11 27.3     3 3 2 1 1 1 1 1 1 4 12
4 Yurena Diaz 0 12:37   0/2 0.00/2 0.0         2     2       -2 3
6 Angelika Stankiewicz 15 28:065/7 71.41/2 50.06/9 66.72/2 100.01 2 3 3 3 6 1       17 14
9 Ewelina Gala 2 04:521/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1 2 1   1       2 0
10 Roksana Schmidt 6 17:311/4 25.0   1/4 25.04/4 100.02   2 1 1 3 1       5 4
11 Agnieszka Skobel 9 34:233/7 42.91/3 33.34/10 40.0   1 2 3 1 2 3 1 4     10 16
12 Agnieszka Majewska 5 09:051/1 100.01/1 100.02/2 100.00/1 0.01 3 4     1 1 1 1   9 8
13 Agata Nowacka 2 05:451/1 100.00/1 0.01/2 50.0           2 1 2       -1 2
16 Paulina Żukowska 0 02:20              1 1   1           1 -2
17 Magda Kaczmarska 0 02:120/1 0.0   0/1 0.0                       -1 0
32 Nicole Michael 11 32:174/9 44.41/2 50.05/11 45.5   2 8 10 1 4 1 3 2 3 1 18 14
54 Sheniqua Greene 8 29:144/9 44.4   4/9 44.4   3 7 10   3   1 1     13 14
Drużyna 4 2 6   3
Suma 64 200:00 23/50 46 4/14 28,6 27/64 42,2 6/7 85,7 11 26 37 12 18 16 14 9 5 2 75  

Basket 90 Gdynia

Trener: Katarzyna Dydek

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Ashley Shields 2 20:330/2 0.00/1 0.00/3 0.02/4 50.0  2 2 2 3 4 2 1   1 0 -11
6 Aneta Kotnis 10 26:215/11 45.50/2 0.05/13 38.5   2 4 6 1   2 3   1 1 7 -15
7 Katarzyna Suknarowska 5 18:441/4 25.00/2 0.01/6 16.73/4 75.0      3 3 2 1 1   1 2 -9
8 Jelena Škerović 8 31:531/2 50.02/8 25.03/10 30.00/2 0.01 2 3 6 2 3 1 2   1 9 -15
9 Kamila Podgórna 5 04:241/1 100.01/1 100.02/2 100.0               1 1     5 -1
10 Magda Bibrzycka 0 24:430/2 0.00/2 0.00/4 0.0   2 1 3 3 2   1 1     2 -6
11 Marie Malone 4 12:202/4 50.0   2/4 50.00/1 0.0  4 4 1 2 1 4   1   3 -7
13 Justyna Grabowska DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 3 15:211/3 33.3   1/3 33.31/1 100.03   3   2 3 1       3 -7
22 Amalia Rembiszewska 2 01:571/1 100.00/1 0.01/2 50.0                       1 0
31 Tatiana Troina 0 14:320/1 0.00/3 0.00/4 0.0   2   2   1 1 1     1 -3 -6
32 Paris Johnson 8 29:123/10 30.0   3/10 30.02/4 50.02 5 7 1 1 2 1       6 -8
Drużyna 3 3 6   2
Suma 47 200:00 15/41 36,6 3/20 15 18/61 29,5 8/16 50 12 18 30 17 16 18 16 6 2 5 35  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa