Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
77
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
56
66
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-12-22 15:10
74
40
Sportklub - 2018-12-22 15:00
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-22 18:00
51
54
TVP Wrocław - 2018-12-22 17:55
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-12-22 18:00
67
80
TV Toya - 2018-12-22 17:55
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-12-22 18:00
71
94
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-22 18:00
94
86
www.youtube.com/user/SportTvTorun - 2018-12-22 17:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-01-06 15:10
72
68
Sportklub - 2019-01-06 15:00
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-01-06 16:00
65
78
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2019-01-06 16:00
89
66
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-06 16:00
82
72
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-06 18:00
89
75
Arka Gdynia
Widzew Łódź
2019-01-06 18:00
100
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Wisła CanPack Kraków
2019-01-12 18:00
58
74
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-01-12 18:00
56
90
TV Toya - 2019-01-12 17:55
PGE MKK Siedlce
Arka Gdynia
2019-01-13 16:00
66
88
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-01-13 16:00
83
59
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2019-01-13 18:30
77
83
Sportklub - 2019-01-13 18:25
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-01-13 20:00
67
88
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-01-18 17:00
56
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-01-18 19:15
79
89
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2019-01-19 17:00
78
45
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
MKS Polkowice
64  :  47 (19:18, 14:5, 14:12, 17:12)
Arka Gdynia
Ćwierćfinały - 1 mecze | 30.03.2016 17:45
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Sławomir Moszakowski, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

MKS Polkowice

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Corin Adams 6 21:383/9 33.30/2 0.03/11 27.3     3 3 2 1 1 1 1 1 1 4 12
4 Yurena Diaz 0 12:37   0/2 0.00/2 0.0         2     2       -2 3
6 Angelika Stankiewicz 15 28:065/7 71.41/2 50.06/9 66.72/2 100.01 2 3 3 3 6 1       17 14
9 Ewelina Gala 2 04:521/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1 2 1   1       2 0
10 Roksana Schmidt 6 17:311/4 25.0   1/4 25.04/4 100.02   2 1 1 3 1       5 4
11 Agnieszka Skobel 9 34:233/7 42.91/3 33.34/10 40.0   1 2 3 1 2 3 1 4     10 16
12 Agnieszka Majewska 5 09:051/1 100.01/1 100.02/2 100.00/1 0.01 3 4     1 1 1 1   9 8
13 Agata Nowacka 2 05:451/1 100.00/1 0.01/2 50.0           2 1 2       -1 2
16 Paulina Żukowska 0 02:20              1 1   1           1 -2
17 Magda Kaczmarska 0 02:120/1 0.0   0/1 0.0                       -1 0
32 Nicole Michael 11 32:174/9 44.41/2 50.05/11 45.5   2 8 10 1 4 1 3 2 3 1 18 14
54 Sheniqua Greene 8 29:144/9 44.4   4/9 44.4   3 7 10   3   1 1     13 14
Drużyna 4 2 6   3
Suma 64 200:00 23/50 46 4/14 28,6 27/64 42,2 6/7 85,7 11 26 37 12 18 16 14 9 5 2 75  

Basket 90 Gdynia

Trener: Katarzyna Dydek

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Ashley Shields 2 20:330/2 0.00/1 0.00/3 0.02/4 50.0  2 2 2 3 4 2 1   1 0 -11
6 Aneta Kotnis 10 26:215/11 45.50/2 0.05/13 38.5   2 4 6 1   2 3   1 1 7 -15
7 Katarzyna Suknarowska 5 18:441/4 25.00/2 0.01/6 16.73/4 75.0      3 3 2 1 1   1 2 -9
8 Jelena Škerović 8 31:531/2 50.02/8 25.03/10 30.00/2 0.01 2 3 6 2 3 1 2   1 9 -15
9 Kamila Podgórna 5 04:241/1 100.01/1 100.02/2 100.0               1 1     5 -1
10 Magda Bibrzycka 0 24:430/2 0.00/2 0.00/4 0.0   2 1 3 3 2   1 1     2 -6
11 Marie Malone 4 12:202/4 50.0   2/4 50.00/1 0.0  4 4 1 2 1 4   1   3 -7
13 Justyna Grabowska DNP                                   
21 Anna Jakubiuk 3 15:211/3 33.3   1/3 33.31/1 100.03   3   2 3 1       3 -7
22 Amalia Rembiszewska 2 01:571/1 100.00/1 0.01/2 50.0                       1 0
31 Tatiana Troina 0 14:320/1 0.00/3 0.00/4 0.0   2   2   1 1 1     1 -3 -6
32 Paris Johnson 8 29:123/10 30.0   3/10 30.02/4 50.02 5 7 1 1 2 1       6 -8
Drużyna 3 3 6   2
Suma 47 200:00 15/41 36,6 3/20 15 18/61 29,5 8/16 50 12 18 30 17 16 18 16 6 2 5 35  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja