Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
82
70
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
NA ŻYWO | Kwarta III | 09:28
63
42
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Enea AZS Poznań
NA ŻYWO | Kwarta I | 09:41
0
3
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
--
--
Artego Bydgoszcz
85  :  60 (19:20, 28:15, 25:12, 13:13)
MKS Polkowice
Półfinały - 2 mecze | 17.04.2016 17:00
Sędziowie: Tomasz Tomaszewski, Jakub Pietrzak, Paulina Gajdosz | Komisarz: Marek Kozłowski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Darxia Morris 20 27:201/2 50.06/8 75.07/10 70.0   2   2 1 3 2 1 1     20 30
4 Edyta Faleńczyk 0 01:22                  1 1           1 4
7 Katarzyna Kocaj 0 01:09              1 1       1       0 4
8 Elżbieta Międzik 9 29:243/7 42.91/4 25.04/11 36.4     2 2 2 1   1 1   2 6 11
10 Maurita Reid 13 25:114/5 80.01/3 33.35/8 62.52/2 100.02 1 3 4 3 2 1 3     19 5
13 Julie McBride 11 34:192/4 50.02/6 33.34/10 40.01/3 33.3  2 2 8 4 4 4 2     11 17
15 Aleksandra Pawlak 6 19:520/1 0.02/6 33.32/7 28.6     2 2   4 2 1 2 1   5 3
22 Martyna Koc 14 25:163/5 60.0   3/5 60.08/8 100.04 4 8 2 3 5 3 1     20 18
23 Karina Szybała 2 01:53         2/2 100.0      1   1         3 6
24 Amisha Carter 10 32:213/11 27.3   3/11 27.34/5 80.02 6 8   4 3 1 1   1 9 21
31 Karolina Puss 0 01:53                                0 6
Drużyna 1 5 6   1
Suma 85 200:00 16/35 45,7 12/27 44,4 28/62 45,2 17/20 85 10 18 28 19 23 19 13 11 1 3 94  

MKS Polkowice

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Corin Adams 5 18:391/2 50.01/2 50.02/4 50.0         1 2   4       0 -15
4 Yurena Diaz 9 27:042/4 50.00/1 0.02/5 40.05/8 62.5  2 2 1 2 5 5       1 -17
6 Angelika Stankiewicz 9 28:362/4 50.00/4 0.02/8 25.05/6 83.3  3 3 2 4 5   2     9 -8
10 Roksana Schmidt 2 12:451/3 33.30/2 0.01/5 20.0         3 1 2 1 1     1 -15
11 Agnieszka Skobel 11 32:563/5 60.01/4 25.04/9 44.42/2 100.0  1 1 1 1 3 1 1 1   9 -18
12 Agnieszka Majewska 2 14:111/1 100.0   1/1 100.0   1 2 3       1       4 -20
16 Paulina Żukowska 0 03:34              1 1           1   2 -9
17 Magda Kaczmarska 1 04:04         1/2 50.01   1   2 1 1       0 -4
32 Nicole Michael 12 26:552/4 50.01/2 50.03/6 50.05/6 83.32 4 6 2 5 6 1       15 -12
54 Sheniqua Greene 9 31:164/7 57.1   4/7 57.11/2 50.01 10 11   4 1 3 2 1 1 16 -7
Drużyna 1 1 2   1
Suma 60 200:00 16/30 53,3 3/15 20 19/45 42,2 19/26 73,1 5 23 28 10 21 23 17 6 3 1 57  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD