Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
90
70
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
71
52
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
74
56
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
74
57
Sportklub - 2019-04-26 18:15
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2019-04-27 17:10
64
81
Sportklub - 2019-04-27 17:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-29 17:10
65
60
Sportklub - 2019-04-29 17:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
80  :  72 (24:16, 19:19, 18:19, 19:18)
CCC Polkowice
Etap I - 2 kolejka | 02.10.2017 18:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Marcin Koralewski, Paulina Gajdosz | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Miah Spencer 6 25:051/4 25.01/3 33.32/7 28.61/2 50.02 5 7 7 3 1 3 4   1 15 11
6 Kinga Kominek DNP                                   
7 Julija Rytsikowa 3 30:530/2 0.01/5 20.01/7 14.3   4   4 1 4       1   3 15
9 Annamaria Prezelj 13 22:522/5 40.01/1 100.03/6 50.06/8 75.02 4 6   4 6 4       10 -4
10 Francisca Donders 9 14:553/4 75.01/1 100.04/5 80.0           3 1   1     9 -3
11 Beata Jaworska 2 05:591/1 100.0   1/1 100.0     1 1   1     1     4 -1
13 Jagoda Szczęsna DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 13 26:341/3 33.33/9 33.34/12 33.32/2 100.0  2 2 3 3   2 1     9 8
20 Magdalena Szajtauer 6 17:203/4 75.0   3/4 75.0         2 2   1 1     7 -1
21 Paulina Misiek 4 26:161/4 25.00/1 0.01/5 20.02/2 100.03 2 5 3 2 4 4     1 4 5
30 Carolyn Swords 24 30:068/13 61.5   8/13 61.58/8 100.03 7 10 4 1 4 2 1   1 32 10
Drużyna 2 3 5    
Suma 80 200:00 20/40 50 7/20 35 27/60 45 19/22 86,4 14 21 35 20 23 16 16 9 1 3 93  

CCC Polkowice

Trener: Georgios Dikaioulakos. Asystenci: Karol Kowalewski, Petros Prekas

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Bria Holmes 3 23:051/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.0      1 2 1 3   1   -2 -15
6 Angelika Stankiewicz DNP                                   
7 Elina Dikeoulakou 4 31:310/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.01 2 3 7 1 3 2 2     11 -8
9 Ewelina Gala 5 21:511/6 16.71/4 25.02/10 20.0   2 3 5   2   2       0 -16
10 Antonija Sandrić 6 17:550/2 0.02/2 100.02/4 50.00/2 0.01 2 3 1 3 1       1 6 3
13 Weronika Gajda 11 16:402/4 50.02/4 50.04/8 50.01/2 50.02   2 3 1 1 1       10 1
14 Magdalena Leciejewska 4 19:262/3 66.70/1 0.02/4 50.0   1   1 1 2 1 1 1     4 7
23 Magdalena Idziorek DNP                                   
55 Theresa Plaisance 25 36:555/12 41.73/6 50.08/18 44.46/7 85.73 6 9 2 4 9 4 2 1   24 -6
77 Alysha Clark 14 32:375/7 71.40/2 0.05/9 55.64/7 57.14 3 7 2 1 7 4 3 1   16 -6
Drużyna 2 2 4    
Suma 72 200:00 16/38 42,1 9/22 40,9 25/60 41,7 13/22 59,1 14 16 30 17 16 23 17 8 3 1 69  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa