Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka AZS UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
73  :  75 (20:18, 18:11, 16:22, 19:24)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 19 kolejka | 21.02.2018 18:00
Sędziowie: Michał Proc, Karina Kamińska, Tomasz Tybor | Komisarz: Wojciech Imiołek

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Leszek Marzec

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Stephany Skrba 8 18:254/5 80.0   4/5 80.0   2 2 4     1 1 1 2   13 -18
7 Aleksandra Wojtala DNP                                   
9 Michaela Stara 10 36:585/11 45.50/2 0.05/13 38.5     1 1 2 3 2 2 1   2 4 2
10 Marta Dobrowolska DNP                                   
11 Naketia Swanier 11 32:273/4 75.01/3 33.34/7 57.12/2 100.0  4 4 6 1 2 1 4 1   22 5
14 Egle Šikšniute 6 29:273/8 37.5   3/8 37.5   1 1 2 2 4 1 1 2 1   7 6
16 Ines Corda DNP                                   
19 Agnieszka Fikiel 17 32:088/10 80.0   8/10 80.01/1 100.04 9 13 1 1 3 2     1 27 8
24 Robyn Parks 21 40:007/14 50.01/7 14.38/21 38.14/4 100.01 3 4 3 1 3 3 1   2 13 -2
33 Marta Urbaniak 0 10:350/3 0.00/1 0.00/4 0.0             1 1 1     -4 -11
Drużyna   2 2    
Suma 73 200:00 30/55 54,5 2/13 15,4 32/68 47,1 7/7 100 8 20 28 14 10 13 11 10 4 5 82  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 12 24:233/7 42.9   3/7 42.96/6 100.04 6 10 4 2 3 4 1   1 19 11
2 Feyonda Fitzgerald 11 34:202/6 33.32/6 33.34/12 33.31/1 100.0  2 2 3 3 2 4 2     6 -3
6 Martyna Cebulska 1 07:28   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0      2   1   1     1 3
8 Aleksandra Kędzierska DNP                                   
9 Dorota Mistygacz 5 24:391/1 100.01/4 25.02/5 40.0     3 3 1 1     2 2 1 10 0
10 Dajana Butulija 18 38:127/9 77.81/7 14.38/16 50.01/1 100.01 6 7 8 1 2 4 1   2 22 4
14 Marta Witkowska 6 16:042/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.0        2 1 1   1   3 -3
15 Agata Dobrowolska 3 15:210/2 0.01/3 33.31/5 20.0   3 2 5   3     1 1   6 2
22 Dominika Poleszak 4 12:492/2 100.0   2/2 100.0   1 3 4 1 1   2   1   8 -7
44 Kateryna Dorogobuzowa 15 26:440/2 0.05/9 55.65/11 45.5   2 4 6 1   1 3       13 3
Drużyna 6   6   1
Suma 75 200:00 17/33 51,5 10/32 31,3 27/65 41,5 11/12 91,7 11 26 37 20 13 10 18 8 5 4 88  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka

Sponsor Tytularny Gali EBL

Energa

Partnerzy Gali EBL

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego Radio ESKA Press Service Monitoring Mediów