Wisła CanPack Kraków
56 : 67 15:25 | 19:17 | 12:14 | 10:11
Arka Gdynia
Etap I - 4 kolejka | 21.10.2018 15:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Adrian Szczotka, Michał Kuzia | Komisarz: Leszek Rakoczy

Wisła CanPack Kraków

Trener: Wojciech Eljasz-Radzikowski. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mercedes Russell 14 25:546/9 66.7   6/9 66.72/4 50.04 6 10   1 5 1       18 -6
3 Jordin Canada 11 31:284/10 40.00/1 0.04/11 36.43/5 60.01 3 4 2 1 4 1 2   1 9 -4
4 Leonor Rodríguez 6 30:101/9 11.10/3 0.01/12 8.34/7 57.1  4 4 3 1 5 2     1 -3 -19
5 Sabína Oroszová 7 25:561/1 100.01/5 20.02/6 33.32/2 100.0  5 5 1 2 2 2 1 3   11 -6
7 Magdalena Ziętara 9 28:443/3 100.01/3 33.34/6 66.7         3 3   2 4     12 5
8 Justyna Żurowska-Cegielska 0 06:010/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1           0 -9
10 María Conde 0 11:540/5 0.0   0/5 0.0   2   2       1       -4 -14
11 Božica Mujović 2 14:371/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1 2 1 2 1 1 1   3 -1
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 08:220/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1       1     1 -3 -7
15 María Araújo 7 16:541/2 50.01/2 50.02/4 50.02/3 66.71 2 3 1 3 4     1   9 6
Drużyna 4 4 8   2
Suma 56 200:00 17/44 38,6 3/17 17,6 20/61 32,8 13/21 61,9 12 27 39 12 13 22 13 8 5 3 52  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 8 16:032/3 66.71/3 33.33/6 50.01/1 100.0      1 1 2 1     1 5 -5
8 Rebecca Allen 7 29:221/6 16.71/3 33.32/9 22.22/2 100.0  4 4 4 3 4 1 1 2   10 13
9 Kamila Podgórna 0 02:36                    1           0 -4
13 Anna Makurat 2 19:291/3 33.30/2 0.01/5 20.0     4 4 3 3   1     1 4 -6
19 Martyna Czyżewska DNP                                   
21 Paulina Misiek 2 28:331/4 25.00/2 0.01/6 16.7     7 7 6 4   3 1   1 8 19
22 Amalia Rembiszewska DNP                                   
24 Anna Jurcenkova 6 16:213/6 50.0   3/6 50.0   5 1 6   2   1 1   1 9 -1
26 Sonja Greinacher 10 32:515/6 83.3   5/6 83.3   1 5 6   4 1 2 1 1   15 7
32 Emma Cannon 32 30:4812/18 66.72/4 50.014/22 63.62/2 100.03 8 11 1 1 5 1 1     36 16
41 Barbora Balintova 0 23:570/2 0.00/4 0.00/6 0.0         4 3 1 3     1 -5 16
Drużyna 1 4 5    
Suma 67 200:00 25/48 52,1 4/18 22,2 29/66 43,9 5/5 100 10 33 43 19 22 13 13 5 3 5 82