Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Enea AZS Poznań
2019-03-03 17:00
78
63
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-03 18:00
63
69
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-03-06 18:30
75
81
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-03-09 15:10
72
46
Sportklub - 2019-03-09 15:00
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-09 17:00
81
78
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
--
--
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
--
--
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-24 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
80  :  78 (23:15, 17:16, 22:21, 18:26)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 4 kolejka | 21.10.2018 17:10
Sędziowie: Marcin Koralewski, Cezary Nowicki, Ewa Matuszewska | Komisarz: Konrad Tomczyk

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 3 11:29         3/4 75.01 1 2   3 2 1       3 -3
9 Agata Dobrowolska 4 18:552/6 33.30/2 0.02/8 25.0     2 2 2 1     1     3 20
11 Cierra Burdick 11 26:404/8 50.0   4/8 50.03/7 42.92 6 8 5 3 5 3 1     14 5
19 Taisiia Udodenko 17 26:582/5 40.03/4 75.05/9 55.64/4 100.02 6 8   5 4 1 3 1   24 14
22 Lea Miletic 6 14:421/3 33.31/1 100.02/4 50.01/4 25.0  4 4   4 2   1   1 6 -12
23 Marissa Kastanek 10 17:371/4 25.01/7 14.32/11 18.25/5 100.04 2 6   3 3 1     2 6 -12
25 Karina Szybała 3 19:090/1 0.01/3 33.31/4 25.0         2 1     1     3 -18
33 Terezia Palenikova 19 30:485/8 62.53/6 50.08/14 57.1   2 3 5 4 3 3 1       21 12
51 Sydney Colson 7 26:262/6 33.31/5 20.03/11 27.3     2 2 3 4 2 3 2 1   4 8
77 Monika Naczk 0 07:16   0/1 0.00/1 0.0   1   1     1 2       -2 -4
Drużyna 2 2 4    
Suma 80 200:00 17/41 41,5 10/29 34,5 27/70 38,6 16/24 66,7 12 26 38 16 27 22 12 9 2 3 82  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel 34 35:159/17 52.93/3 100.012/20 60.07/8 87.5  3 3 5 3 7 3 3     33 0
5 Kaja Grygiel 0 00:50                                0 1
7 Kai James 2 17:251/4 25.0   1/4 25.0   1 3 4   3   3       0 -16
9 Dorota Mistygacz 0 18:34            2 2 4 1 1     1     6 6
10 Dajana Butulija 0 15:19   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1   1 2       -1 -19
11 Kateryna Rymarenko 9 27:432/3 66.70/3 0.02/6 33.35/6 83.3  9 9 3 5 3 1 1     16 -6
12 Julia Adamowicz 15 32:013/9 33.32/6 33.35/15 33.33/4 75.0  3 3 1 1 3 3   1 2 6 -5
20 Magdalena Szajtauer 11 24:324/7 57.10/1 0.04/8 50.03/6 50.05 8 13 2 3 4     2   21 17
21 Irena Vrancic 6 18:01   0/4 0.00/4 0.06/7 85.7  4 4 3 3 7 3 1     6 11
22 Dominika Poleszak 1 10:200/2 0.0   0/2 0.01/2 50.01   1   3 2 1       -2 1
Drużyna 3 1 4 1 1
Suma 78 200:00 19/42 45,2 5/18 27,8 24/60 40 25/33 75,8 9 33 42 16 22 27 16 6 3 2 85  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja