Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PGE MKK Siedlce
TV | 2019-03-30 19:10
102
58
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
1KS Ślęza Wrocław
NA ŻYWO | Kwarta I | 09:39
2
0
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-20 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
67  :  76 (18:16, 24:16, 10:24, 15:20)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 5 kolejka | 27.10.2018 19:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Michał Kuzia, Agata Maj | Komisarz: Tomasz Kudlicki

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel 23 35:425/11 45.52/4 50.07/15 46.77/7 100.02 2 4 3 3 8 3 4     23 -6
5 Kaja Grygiel DNP                                   
6 Martyna Cebulska 0 03:30            1   1 1             2 -3
9 Dorota Mistygacz 0 25:39   0/4 0.00/4 0.0   2 1 3   4   1   2   0 -11
10 Dajana Butulija 10 26:022/3 66.72/4 50.04/7 57.10/1 0.0  3 3   1 2 7 3     5 1
11 Kateryna Rymarenko 16 34:114/8 50.02/8 25.06/16 37.52/3 66.77 2 9 3 5 5 1 1   1 17 -9
12 Julia Adamowicz 9 32:461/6 16.72/5 40.03/11 27.31/1 100.0  5 5 3 1 1 1 1   1 9 -10
20 Magdalena Szajtauer 9 19:294/5 80.0   4/5 80.01/2 50.02 1 3   5 2 1 1 1   11 1
21 Irena Vrancic 0 02:40   0/1 0.00/1 0.0         1             0 1
22 Dominika Poleszak 0 20:010/2 0.0   0/2 0.0   1 3 4 1 5 1 2       1 -9
31 Uliana Datsko DNP                                   
Drużyna 1 1 2   1
Suma 67 200:00 16/35 45,7 8/26 30,8 24/61 39,3 11/14 78,6 15 17 32 12 24 19 16 10 3 2 68  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Piotr Kulpeksza, Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 4 27:440/2 0.00/4 0.00/6 0.04/4 100.0  2 2 5 4 3 3       2 1
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 18 26:034/6 66.72/4 50.06/10 60.04/6 66.71 5 6 4 4 5 1 1 1 1 23 13
8 Elżbieta Międzik 6 33:433/3 100.0   3/3 100.0     2 2 3 2 1   2     13 16
10 Dragana Stanković 9 24:072/10 20.0   2/10 20.05/6 83.32 4 6 1 4 7 2 1 1   7 5
13 Julie McBride 7 29:152/3 66.71/3 33.33/6 50.0     1 1 8 2 3 2       11 2
14 Karolina Poboży 10 19:593/6 50.0   3/6 50.04/4 100.01 2 3 2 2 2 1       11 7
17 Ziomara Morrison 22 33:399/13 69.2   9/13 69.24/4 100.03 2 5 1 1 3 5 1   2 20 9
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
24 Paulina Kuczyńska 0 05:30              1 1               1 -8
Drużyna 4 5 9    
Suma 76 200:00 23/43 53,5 3/11 27,3 26/54 48,1 21/24 87,5 7 19 26 24 19 24 14 5 2 3 88  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja