Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
79  :  43 (18:17, 20:4, 25:2, 16:20)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 8 kolejka | 25.11.2018 17:00
Sędziowie: Janusz Calik, Robert Mordal, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Robert Zieliński

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Piotr Kulpeksza, Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 6 17:183/3 100.0   3/3 100.0     1 1 4 1 1 1       10 19
5 Katarzyna Kocaj 3 07:141/2 50.0   1/2 50.01/5 20.0  1 1   1 3 1       -2 -8
7 Agnieszka Szott-Hejmej 12 20:344/4 100.01/4 25.05/8 62.51/1 100.02   2 1   4   2     14 16
8 Elżbieta Międzik 15 23:162/3 66.73/8 37.55/11 45.52/2 100.0  2 2 2   1         13 27
10 Dragana Stanković 13 23:465/7 71.4   5/7 71.43/6 50.02 10 12 1 3 3 1 4 2   26 34
13 Julie McBride 6 22:422/2 100.00/1 0.02/3 66.72/4 50.0  1 1 4 1 5 2 5     11 17
14 Karolina Poboży 10 19:423/8 37.5   3/8 37.54/5 80.02 2 4   3 4 1   1   8 29
17 Ziomara Morrison 8 25:434/7 57.10/1 0.04/8 50.00/2 0.01 3 4 1 4 3 5   1   3 24
21 Paulina Niedziółka 0 03:35                                0 -7
24 Paulina Kuczyńska 0 17:020/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 1 2   1     1     0 8
31 Monica Louise Engelman 6 19:081/3 33.31/1 100.02/4 50.01/2 50.01 4 5 1 1 1 2 5     12 21
Drużyna 2 1 3   2
Suma 79 200:00 25/40 62,5 5/17 29,4 30/57 52,6 14/27 51,9 9 25 34 14 15 25 13 17 4   95  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kristina King 0 07:450/1 0.0   0/1 0.0     1 1               0 -23
4 Katarzyna Joks 3 09:420/3 0.01/2 50.01/5 20.0           3   1     1 -2 -16
5 Jowita Ossowska 6 32:242/6 33.30/3 0.02/9 22.22/2 100.0  3 3 3 3 2 7     1 -2 -28
6 Karolina Podkańska 8 24:411/4 25.02/3 66.73/7 42.9   1 6 7 1 4 2 4 1     9 -16
9 Sandra Nowicka 0 01:59                  1     2       -1 -1
11 Aleksandra Wajler 5 19:570/1 0.01/2 50.01/3 33.32/2 100.0      1 1 1 2       2 -12
13 Jenna Lynn Burdette 7 26:493/4 75.00/1 0.03/5 60.01/1 100.0  2 2 1 5 3 2       6 -17
15 Karolina Kaczmarek 0 05:21              1 1   1 1 1       0 -3
16 Katarzyna Motyl 3 17:250/1 0.01/3 33.31/4 25.0           2 2 5 1     -4 -24
18 Katarzyna Jaworska 0 20:150/1 0.0   0/1 0.0     8 8   3 1 2 1   1 6 -15
24 Ewelina Jackowska 11 33:421/5 20.03/4 75.04/9 44.4     1 1 2 3 3 2 2   1 9 -25
Drużyna 1 1 2    
Suma 43 200:00 7/26 26,9 8/18 44,4 15/44 34,1 5/5 100 1 22 23 9 25 15 28 5   4 23  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD