Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
80
61
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-02-24 19:00
--
--
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=2q27hb7UhI4 - 2019-02-24 18:55
Artego Bydgoszcz
79  :  43 (18:17, 20:4, 25:2, 16:20)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 8 kolejka | 25.11.2018 17:00
Sędziowie: Janusz Calik, Robert Mordal, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Robert Zieliński

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Piotr Kulpeksza, Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 6 17:183/3 100.0   3/3 100.0     1 1 4 1 1 1       10 19
5 Katarzyna Kocaj 3 07:141/2 50.0   1/2 50.01/5 20.0  1 1   1 3 1       -2 -8
7 Agnieszka Szott-Hejmej 12 20:344/4 100.01/4 25.05/8 62.51/1 100.02   2 1   4   2     14 16
8 Elżbieta Międzik 15 23:162/3 66.73/8 37.55/11 45.52/2 100.0  2 2 2   1         13 27
10 Dragana Stanković 13 23:465/7 71.4   5/7 71.43/6 50.02 10 12 1 3 3 1 4 2   26 34
13 Julie McBride 6 22:422/2 100.00/1 0.02/3 66.72/4 50.0  1 1 4 1 5 2 5     11 17
14 Karolina Poboży 10 19:423/8 37.5   3/8 37.54/5 80.02 2 4   3 4 1   1   8 29
17 Ziomara Morrison 8 25:434/7 57.10/1 0.04/8 50.00/2 0.01 3 4 1 4 3 5   1   3 24
21 Paulina Niedziółka 0 03:35                                0 -7
24 Paulina Kuczyńska 0 17:020/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 1 2   1     1     0 8
31 Monica Louise Engelman 6 19:081/3 33.31/1 100.02/4 50.01/2 50.01 4 5 1 1 1 2 5     12 21
Drużyna 2 1 3   2
Suma 79 200:00 25/40 62,5 5/17 29,4 30/57 52,6 14/27 51,9 9 25 34 14 15 25 13 17 4   95  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kristina King 0 07:450/1 0.0   0/1 0.0     1 1               0 -23
4 Katarzyna Joks 3 09:420/3 0.01/2 50.01/5 20.0           3   1     1 -2 -16
5 Jowita Ossowska 6 32:242/6 33.30/3 0.02/9 22.22/2 100.0  3 3 3 3 2 7     1 -2 -28
6 Karolina Podkańska 8 24:411/4 25.02/3 66.73/7 42.9   1 6 7 1 4 2 4 1     9 -16
9 Sandra Nowicka 0 01:59                  1     2       -1 -1
11 Aleksandra Wajler 5 19:570/1 0.01/2 50.01/3 33.32/2 100.0      1 1 1 2       2 -12
13 Jenna Lynn Burdette 7 26:493/4 75.00/1 0.03/5 60.01/1 100.0  2 2 1 5 3 2       6 -17
15 Karolina Kaczmarek 0 05:21              1 1   1 1 1       0 -3
16 Katarzyna Motyl 3 17:250/1 0.01/3 33.31/4 25.0           2 2 5 1     -4 -24
18 Katarzyna Jaworska 0 20:150/1 0.0   0/1 0.0     8 8   3 1 2 1   1 6 -15
24 Ewelina Jackowska 11 33:421/5 20.03/4 75.04/9 44.4     1 1 2 3 3 2 2   1 9 -25
Drużyna 1 1 2    
Suma 43 200:00 7/26 26,9 8/18 44,4 15/44 34,1 5/5 100 1 22 23 9 25 15 28 5   4 23  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja