Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
69  :  81 (18:22, 17:21, 16:25, 18:13)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 8 kolejka | 24.11.2018 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Filip Marek | Komisarz: Roman Kuczyński

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 19 37:127/9 77.8   7/9 77.85/6 83.34 4 8 1 1 7 1 1 1   26 -8
4 Kinga Demczur 11 27:330/3 0.03/4 75.03/7 42.92/4 50.0  3 3 2 4 4 3       7 -4
7 Marta Nowicka 4 11:100/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.0  1 1 2 1 2 2       1 -9
8 Olena Samburska 2 33:391/5 20.00/4 0.01/9 11.1     1 1 3 3 1 2 2 1 1 -1 -10
10 Magdalena Parysek-Bochniak 9 31:504/7 57.1   4/7 57.11/2 50.02 5 7 2 4 3 1 3 1 1 17 -9
11 Dominika Urbaniak 3 06:11   1/1 100.01/1 100.0           2   1       2 -5
12 Aleksandra Parzeńska 0 04:470/1 0.0   0/1 0.0         1             0 -2
13 Karolina Stefańczyk DNP                                   
14 Weronika Piechowiak DNP                                   
16 Julia Niemojewska 0 02:150/1 0.0   0/1 0.0           1   1       -2 -2
23 Irena Matović 0 11:320/1 0.00/1 0.00/2 0.0     3 3 1     3       -1 -8
32 Jazmine Davis 21 33:514/5 80.03/4 75.07/9 77.84/5 80.0  2 2 6 4 6 5       21 -3
Drużyna   1 1 1  
Suma 69 200:00 16/33 48,5 8/17 47,1 24/50 48 13/19 68,4 6 19 25 18 20 23 19 6 3 2 70  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel 27 38:285/13 38.53/5 60.08/18 44.48/9 88.9  2 2 3 2 6 1 5   2 25 14
6 Martyna Cebulska 2 01:32         2/2 100.0          1 1       1 -2
9 Dorota Mistygacz 8 31:070/1 0.02/2 100.02/3 66.72/2 100.07 3 10 2 3 2 1 3 2   23 15
10 Dajana Butulija DNP                                   
11 Kateryna Rymarenko 10 28:050/1 0.01/3 33.31/4 25.07/7 100.02 1 3 4 4 7 1       13 9
12 Julia Adamowicz 18 37:092/3 66.74/12 33.36/15 40.02/2 100.0  2 2 4 3 2 3       12 10
20 Magdalena Szajtauer 2 23:171/4 25.0   1/4 25.0   1 4 5 1 4     2     7 0
21 Irena Vrancic 2 11:440/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.01   1 1 3 1 3       -1 -1
22 Dominika Poleszak DNP                                   
54 Sheniqua Greene 12 28:385/14 35.7   5/14 35.72/2 100.03 10 13 2 4 1 4     1 14 15
Drużyna 3   3   3
Suma 81 200:00 13/37 35,1 10/23 43,5 23/60 38,3 25/26 96,2 14 22 36 17 23 20 14 10 2 3 94  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa