Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
81
79
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
95
59
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
87
65
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
70
77
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
69
68
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-24 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-27 18:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2019-03-27 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
2019-03-27 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2019-03-27 18:30
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-27 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
83  :  59 (28:17, 17:17, 23:10, 15:15)
Enea AZS Poznań
Etap I - 14 kolejka | 13.01.2019 16:00
Sędziowie: Robert Mordal, Michał Kuzia, Bogna Podkowińska | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 6 14:033/5 60.0   3/5 60.0   1 2 3   2   1   1   7 -1
9 Agata Dobrowolska 1 20:110/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  4 4 1 2 1   3   1 6 3
11 Cierra Burdick 21 30:508/10 80.01/2 50.09/12 75.02/3 66.71 10 11 6 2 3 3 3 1   35 20
19 Taisiia Udodenko 13 24:242/5 40.01/6 16.73/11 27.36/8 75.0  1 1 5   5 1 3   1 11 15
22 Lea Miletic 2 10:431/1 100.0   1/1 100.0     2 2   4   2       2 14
23 Marissa Kastanek 13 19:055/7 71.41/4 25.06/11 54.5   3 1 4 1 2       1   14 17
25 Karina Szybała 5 21:360/2 0.01/1 100.01/3 33.32/2 100.0      1 1 2 1 1 1   5 23
33 Terezia Palenikova 7 19:082/4 50.01/2 50.03/6 50.0   1 1 2 2 1   1 1     8 5
51 Sydney Colson 4 23:402/4 50.00/2 0.02/6 33.3   2 4 6 3 2     1     10 16
70 Elina Dikeoulakou 11 16:201/2 50.03/5 60.04/7 57.1   1 2 3 1 1 2 4 1 1 1 10 8
Drużyna 1 1 2    
Suma 83 200:00 24/41 58,5 8/23 34,8 32/64 50 11/15 73,3 9 27 36 20 17 13 13 13 5 3 108  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 9 24:214/8 50.0   4/8 50.01/3 33.31 6 7   2 3 1 1     10 -13
4 Kinga Demczur 2 11:441/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 3   2 2     2 1 -10
7 Marta Nowicka 12 28:571/2 50.02/3 66.73/5 60.04/4 100.0      1 3 3 2 1     10 -20
8 Olena Samburska 15 27:553/5 60.03/6 50.06/11 54.5         2 2 3 4 2     10 -13
10 Magdalena Parysek-Bochniak 6 25:463/6 50.0   3/6 50.0     2 2 3   2 5 1     4 -17
12 Aleksandra Parzeńska 7 25:563/7 42.90/1 0.03/8 37.51/4 25.01 5 6 1 3 3 3 1 1 1 5 -16
13 Karolina Stefańczyk 5 18:541/1 100.01/1 100.02/2 100.0   1 5 6 2 2 1 1 1 2   15 7
14 Weronika Piechowiak 0 03:570/1 0.0   0/1 0.0     1 1             1 0 -2
16 Julia Niemojewska 3 31:080/5 0.01/2 50.01/7 14.3     3 3 6 1   4     1 2 -35
21 Olga Jędrzejczak 0 01:22                                0 -1
Drużyna 2 1 3   4
Suma 59 200:00 16/38 42,1 7/14 50 23/52 44,2 6/11 54,5 3 23 26 18 13 17 22 7 3 5 57  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja