Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
81
79
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
95
59
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
87
65
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
70
77
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
69
68
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
NA ŻYWO | Kwarta IV | 02:39
61
65
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-27 18:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2019-03-27 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
2019-03-27 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2019-03-27 18:30
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-27 19:00
--
--
Enea AZS Poznań
75  :  81 (22:20, 17:21, 15:25, 21:15)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 15 kolejka | 06.03.2019 18:30
Sędziowie: Sławomir Moszakowski, Jakub Pietrzak, Tomasz Langowski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 14 33:393/4 75.0   3/4 75.08/9 88.92 7 9   2 8 3 4     22 0
4 Kinga Demczur 3 14:150/1 0.01/4 25.01/5 20.0   1   1 1 3   1     1 0 -13
7 Marta Nowicka 0 04:26                  1 1           1 3
8 Olena Samburska 8 30:193/4 75.00/1 0.03/5 60.02/3 66.7  2 2 1 4 3 3 3     8 1
10 Magdalena Parysek-Bochniak 12 27:186/12 50.0   6/12 50.0   2 2 4 7 4 3 1     1 16 4
11 Dominika Urbaniak 3 19:221/2 50.00/3 0.01/5 20.01/2 50.0  1 1 2 5 1 3 2     0 7
12 Aleksandra Parzeńska 2 07:01         2/6 33.3          3         -2 -8
13 Karolina Stefańczyk 6 19:592/3 66.7   2/3 66.72/5 40.0  2 2   3 2   1     5 -13
16 Julia Niemojewska 1 08:430/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0      1 1 1         0 -15
21 Olga Jędrzejczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 26 34:584/12 33.36/9 66.710/21 47.6   2 2 4 5 4 2 6 1     19 4
Drużyna 1 2 3 1  
Suma 75 200:00 19/39 48,7 7/17 41,2 26/56 46,4 16/27 59,3 7 16 23 18 27 23 17 11   2 69  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 7 14:252/2 100.01/1 100.03/3 100.0     2 2 4 2 1         13 17
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 7 29:102/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.01 5 6 1 2 8 2 1     9 7
8 Elżbieta Międzik 0 25:590/1 0.00/3 0.00/4 0.0         1 4   4 1     -6 -11
10 Dragana Stanković 28 29:4412/14 85.7   12/14 85.74/7 57.12 4 6 1 3 4 3 3 1   31 3
13 Julie McBride 18 27:522/5 40.01/3 33.33/8 37.511/11 100.0  4 4 4 1 6 2 3     22 -11
14 Karolina Poboży 4 16:572/3 66.7   2/3 66.7   2 2 4 1 4   2   1   7 18
17 Ziomara Morrison 5 30:391/5 20.01/4 25.02/9 22.2   2 6 8   4   2 1     5 -1
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 12 25:140/3 0.01/3 33.31/6 16.79/10 90.02 4 6 2 3 8 2 3     15 8
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna 1 1 2   3
Suma 81 200:00 21/37 56,8 4/15 26,7 25/52 48,1 27/32 84,4 9 27 36 14 23 27 17 12 2   96  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja