Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
PGE MKK Siedlce
74  :  77 (23:16, 19:12, 15:21, 17:28)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 16 kolejka | 03.02.2019 15:10
Sędziowie: Adam Wierzman, Mariusz Nawrocki, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Maciej Kucharski

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 11 31:195/8 62.5   5/8 62.51/1 100.02 3 5 1 5 2 1   1   14 1
8 Kristi Bellock 4 37:422/9 22.2   2/9 22.2   3 10 13 2 4 1 1       11 1
9 Oksana Mołłowa 17 40:005/11 45.51/4 25.06/15 40.04/5 80.02 4 6 1 4 9 7 1   1 8 -3
10 Ewa Bacik DNP                                   
12 Dominika Paczkowska DNP                                   
15 Samra Omerbaśić 0 08:190/2 0.0   0/2 0.0     1 1   2           -1 -2
17 Magdalena Mołłov DNP                                   
25 Marta Urbaniak 4 27:572/5 40.00/2 0.02/7 28.6         1 2   1       -1 -9
30 Rebecca Harris 31 38:576/6 100.04/9 44.410/15 66.77/8 87.51 7 8 8 3 6 4 1     38 0
42 Samantha Lapszynski 7 15:462/5 40.0   2/5 40.03/3 100.02 2 4   1 3 2 1     7 -3
Drużyna 2 3 5   1
Suma 74 200:00 22/46 47,8 5/15 33,3 27/61 44,3 15/17 88,2 10 27 37 13 21 21 16 3 1 1 76  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks DNP                                   
5 Jowita Ossowska 15 35:113/8 37.51/4 25.04/12 33.36/9 66.72 4 6 4 2 7 3 2     13 -2
6 Karolina Podkańska 2 14:490/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  1 1 1 3 1       1 3 -4
9 Sandra Nowicka 0 01:05                                0 -2
11 Aleksandra Wajler 12 32:312/7 28.62/4 50.04/11 36.42/4 50.0  2 2   4 4 4 1     2 3
15 Karolina Kaczmarek DNP                                   
16 Katarzyna Motyl 10 16:583/3 100.01/2 50.04/5 80.01/1 100.0  1 1 1   2   1     12 4
18 Katarzyna Jaworska 8 31:093/9 33.3   3/9 33.32/4 50.01 3 4 3 4 3         7 13
24 Ewelina Jackowska 8 30:563/6 50.00/1 0.03/7 42.92/2 100.01 5 6 1 3 3 2   1   10 1
88 Arina Bilotserkivska 22 37:212/3 66.76/9 66.78/12 66.7     4 4 5 5 1 1 2     28 2
Drużyna   3 3   1
Suma 77 200:00 16/37 43,2 10/20 50 26/57 45,6 15/22 68,2 4 20 24 15 21 21 10 6 1 1 75  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa