Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
58  :  77 (14:13, 11:19, 15:25, 18:20)
Widzew Łódź
Etap I - 17 kolejka | 09.02.2019 16:00
Sędziowie: Roman Putyra, Sławomir Moszakowski, Cezary Nowicki | Komisarz: Konrad Tomczyk

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks DNP                                   
5 Jowita Ossowska 5 31:290/5 0.00/1 0.00/6 0.05/7 71.42 1 3 2 5 5 3 1     0 -18
6 Karolina Podkańska 14 31:364/7 57.11/1 100.05/8 62.53/4 75.03 6 9 2 2 2 2   1   20 -12
9 Sandra Nowicka DNP                                   
11 Aleksandra Wajler 6 23:382/5 40.00/4 0.02/9 22.22/2 100.02 3 5 3 4 4 2     1 5 -5
15 Karolina Kaczmarek DNP                                   
16 Katarzyna Motyl 11 27:303/6 50.01/4 25.04/10 40.02/2 100.0  3 3 3 2 4 3 2     10 -19
18 Katarzyna Jaworska 4 17:122/5 40.0   2/5 40.0   1 2 3   5   1 1     4 -19
24 Ewelina Jackowska 10 28:355/9 55.6   5/9 55.6     1 1   3   5     1 2 -3
88 Arina Bilotserkivska 8 40:000/3 0.01/8 12.51/11 9.15/6 83.31 7 8 6 2 8 4 2     9 -19
Drużyna 4 2 6   2
Suma 58 200:00 16/40 40 3/18 16,7 19/58 32,8 17/21 81 9 23 32 16 23 23 20 6 1 2 50  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 2 03:301/1 100.0   1/1 100.0                       2 -3
6 Anna Kudelska 0 03:47                  1 1   1 1     1 -2
10 Klaudia Perisa 13 25:322/2 100.01/1 100.03/3 100.06/6 100.0  3 3 3 4 3 1 3     21 19
11 Klaudia Gertchen 9 22:112/3 66.71/2 50.03/5 60.02/2 100.04 2 6 3 4 2 2       14 9
12 Dominique Wilson 23 32:046/9 66.72/6 33.38/15 53.35/6 83.3  3 3 3 1 7 2 4   1 23 15
13 Julia Drop 3 26:161/3 33.30/1 0.01/4 25.01/1 100.01 3 4 4 1 1 6 2     4 21
14 Ijeoma Ajemba 16 30:565/9 55.60/3 0.05/12 41.76/11 54.52 7 9   4 7 2       11 13
15 Aleksandra Pawlak 9 34:442/6 33.31/3 33.33/9 33.32/3 66.72 4 6 4 4 1 1 2 1   14 22
22 Katarina Vucković 0 14:200/3 0.0   0/3 0.0     1 1 1 3       1   0 3
30 Elżbieta Paździerska 2 06:401/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1   1 1   1     1 -2
Drużyna 2 2 4   1
Suma 77 200:00 20/39 51,3 5/17 29,4 25/56 44,6 22/29 75,9 9 24 33 19 23 22 15 13 2 1 91  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa