Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
90
60
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
76
81
Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2019-03-23 16:30
81
79
TV Toya - 2019-03-23 16:25
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
PGE MKK Siedlce
2019-03-23 17:00
95
59
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-23 18:00
87
65
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2019-03-23 18:10
70
77
Sportklub - 2019-03-23 18:00
Enea AZS Poznań
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-23 18:30
69
68
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-24 17:00
69
70
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2019-03-25 17:00
--
--
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-27 18:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2019-03-27 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
2019-03-27 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2019-03-27 18:30
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-27 19:00
--
--
Artego Bydgoszcz
72  :  76 (15:21, 16:18, 21:17, 20:20)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 18 kolejka | 16.02.2019 18:00
Sędziowie: Bartosz Puzoń, Jakub Pietrzak, Karina Kamińska | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 6 21:462/5 40.00/4 0.02/9 22.22/2 100.0  2 2 6 4 3 2 2     7 5
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 12 22:432/3 66.71/1 100.03/4 75.05/8 62.51 2 3 1 2 4 3       9 -5
8 Elżbieta Międzik 15 38:221/3 33.34/8 50.05/11 45.51/1 100.02 2 4 3 3 3 2 2   1 16 -5
10 Dragana Stanković 20 27:436/11 54.5   6/11 54.58/9 88.91 5 6 2 1 7 2 1 2   23 -3
13 Julie McBride 1 20:240/3 0.00/4 0.00/7 0.01/2 50.0  3 3 3 3 1 1 1     -1 -8
14 Karolina Poboży 2 12:531/3 33.3   1/3 33.3     2 2 1 1   1 2   1 4 4
17 Ziomara Morrison 10 31:594/8 50.00/1 0.04/9 44.42/2 100.03 5 8 1 5 2 1 1     14 -8
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 6 24:103/7 42.90/1 0.03/8 37.5   1 6 7 3 5 2 1       10 0
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna 2 1 3 1  
Suma 72 200:00 19/43 44,2 5/19 26,3 24/62 38,7 19/24 79,2 8 27 35 20 24 22 13 9 2 2 82  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel 18 34:143/8 37.50/3 0.03/11 27.312/12 100.0  2 2 4 2 9 3 1     14 17
6 Martyna Cebulska 1 07:530/1 0.00/1 0.00/2 0.01/3 33.3      1 1 1 1 1     -2 -11
9 Dorota Mistygacz 3 12:20   1/4 25.01/4 25.0   1 1 2 1 4 1 1       2 3
10 Dajana Butulija 7 34:140/4 0.02/6 33.32/10 20.01/2 50.0  4 4 5 2 3 3     1 4 0
11 Kateryna Rymarenko 17 25:442/3 66.74/7 57.16/10 60.01/1 100.0  4 4 1 4 2 2   1 1 17 0
12 Julia Adamowicz 11 31:301/2 50.02/5 40.03/7 42.93/5 60.0  4 4 1 4 4 2 1 1   10 3
20 Magdalena Szajtauer 0 14:480/1 0.0   0/1 0.0   1 7 8 2 3           9 8
21 Irena Vrancic DNP                                   
22 Dominika Poleszak 2 05:351/1 100.0   1/1 100.0               1       1 -11
54 Sheniqua Greene 17 33:425/7 71.41/1 100.06/8 75.04/5 80.02 8 10 1 2 4 2 1     24 11
Drużyna 2 1 3   2
Suma 76 200:00 12/27 44,4 10/27 37 22/54 40,7 22/28 78,6 4 30 34 16 22 24 15 4 2 2 79  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja