PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
63 : 69 11:22 | 14:11 | 15:17 | 23:19
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 21 kolejka | 03.03.2019 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Karina Kamińska, Maciej Dębowski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paula Duchnowska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 0 12:16   0/1 0.00/1 0.0     1 1   2   1       -1 -13
5 Sharnee Zoll-Norman 8 24:291/1 100.02/4 50.03/5 60.0     2 2 3 2   5 1     7 -13
6 Wiktoria Keller DNP                                   
7 Julija Rytsikowa 2 17:530/1 0.0   0/1 0.02/2 100.04 2 6 1 2 1 2     1 6 2
8 Ariel Atkins 7 19:301/5 20.01/3 33.32/8 25.02/2 100.0  2 2 2 1 2   2     7 -10
9 Annamaria Prezelj 10 23:504/11 36.40/1 0.04/12 33.32/2 100.01 2 3 4 2 1 3       6 3
11 Agnieszka Fikiel 2 09:431/6 16.7   1/6 16.7   3   3   2   1     1 -1 -2
12 Laura Juskaite 12 20:593/5 60.02/3 66.75/8 62.50/2 0.0  8 8   4 2 4   1   12 7
13 Maryia Papova 8 22:362/10 20.00/1 0.02/11 18.24/4 100.02 3 5 2 1 4         6 -11
22 Daria Stelmach 0 22:020/1 0.0   0/1 0.0     6 6     4 1 3     7 13
31 Kyara Linskens 14 26:425/8 62.5   5/8 62.54/4 100.02 4 6   3 3 2       15 -6
Drużyna          
Suma 63 200:00 17/48 35,4 5/13 38,5 22/61 36,1 14/16 87,5 12 30 42 12 19 17 19 6 1 2 64  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak DNP                                   
9 Agata Dobrowolska 2 19:051/3 33.30/2 0.01/5 20.0   1 3 4   1     1     3 7
11 Cierra Burdick 16 26:496/10 60.0   6/10 60.04/4 100.01 5 6 3 4 3 4       17 11
19 Taisiia Udodenko 9 30:092/4 50.01/4 25.03/8 37.52/4 50.01 7 8   3 3 4 1     7 6
22 Lea Miletic 11 23:025/6 83.30/1 0.05/7 71.41/2 50.02 4 6 2 2 3 2 3 2   19 -5
23 Marissa Kastanek 11 34:221/2 50.03/8 37.54/10 40.0   1 3 4 2 2 1 2 2     11 8
25 Karina Michałek DNP                                   
33 Terezia Palenikova 11 26:333/4 75.01/5 20.04/9 44.42/2 100.0  3 3 1 1 2         10 -3
51 Sydney Colson 2 15:481/3 33.30/2 0.01/5 20.0         1 2 2 1 2     0 9
70 Elina Dikeoulakou 7 24:121/5 20.01/3 33.32/8 25.02/3 66.71 1 2 4 2 5 2 1   1 5 -3
Drużyna   2 2    
Suma 69 200:00 20/37 54,1 6/25 24 26/62 41,9 11/15 73,3 7 28 35 13 17 19 15 10 2 1 72