Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
78  :  63 (15:14, 21:17, 22:18, 20:14)
Enea AZS Poznań
Etap I - 21 kolejka | 03.03.2019 17:00
Sędziowie: Grzegorz Czajka, Tomasz Tomaszewski, Adrian Szczotka | Komisarz: Jarosław Czeropski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel DNP                                   
5 Kaja Grygiel 0 03:32                    1           0 0
6 Martyna Cebulska 4 23:012/4 50.00/1 0.02/5 40.0         4 3   2 1     4 -2
9 Dorota Mistygacz 6 22:44   1/2 50.01/2 50.03/3 100.01 2 3   2 1   2     10 17
10 Dajana Butulija 11 24:042/4 50.01/2 50.03/6 50.04/4 100.01 3 4 6 1 2 2 3   1 19 9
11 Kateryna Rymarenko 6 20:420/4 0.02/4 50.02/8 25.0   1 1 2 3 1 2 2 2     5 7
12 Julia Adamowicz 10 27:001/3 33.32/4 50.03/7 42.92/4 50.0        1 3 3   1 1 2 6
20 Magdalena Szajtauer 6 22:043/7 42.9   3/7 42.9   3 4 7 1 4 1 1 2     11 16
21 Irena Vrancic 10 16:592/4 50.02/4 50.04/8 50.0         4 4 3 2       8 17
22 Dominika Poleszak 6 08:273/3 100.0   3/3 100.0           4 2         6 -6
31 Uliana Datsko 1 02:400/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01   1     1         0 -2
54 Sheniqua Greene 18 28:478/13 61.5   8/13 61.52/4 50.03 2 5   2 2 2 2   1 16 13
Drużyna 5 3 8   2
Suma 78 200:00 21/43 48,8 8/17 47,1 29/60 48,3 12/17 70,6 10 12 22 18 23 17 14 12 1 3 81  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 18 32:503/7 42.9   3/7 42.912/13 92.35 6 11   4 11 3 1 1   23 -9
4 Kinga Demczur 5 17:231/3 33.31/2 50.02/5 40.0         2     3 1     2 -7
7 Marta Nowicka 0 08:28                  1             1 -5
8 Olena Samburska 13 30:345/7 71.41/5 20.06/12 50.0         1 4 1 4 2     6 -7
10 Magdalena Parysek-Bochniak 8 24:083/7 42.9   3/7 42.92/2 100.03 1 4   1 2       1 8 -13
11 Dominika Urbaniak 2 21:441/1 100.0   1/1 100.0   1 3 4   3   1 2 1   8 -12
12 Aleksandra Parzeńska 2 16:32   0/2 0.00/2 0.02/4 50.0  2 2   2 3 1 1 1   1 -3
13 Karolina Stefańczyk 0 07:15   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -2
16 Julia Niemojewska 2 09:371/2 50.00/2 0.01/4 25.0         1 2   1       -1 -7
32 Jazmine Davis 13 31:294/8 50.00/1 0.04/9 44.45/6 83.31 6 7 6   6 6 3     17 -10
Drużyna 2   2   1
Suma 63 200:00 18/35 51,4 2/13 15,4 20/48 41,7 21/25 84 10 18 28 11 17 23 19 10 3 1 64  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa