Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
90
70
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
71
52
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
74
56
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
74
57
Sportklub - 2019-04-26 18:15
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2019-04-27 17:10
64
81
Sportklub - 2019-04-27 17:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-29 17:10
65
60
Sportklub - 2019-04-29 17:00
Wisła CanPack Kraków
82  :  68 (22:14, 19:21, 15:18, 26:15)
Energa Toruń
Etap I - 25 kolejka | 27.03.2019 18:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Karol Nowak, Adrian Szczotka | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Wisła CanPack Kraków

Trener: Wojciech Eljasz-Radzikowski. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mercedes Russell 10 18:415/8 62.5   5/8 62.5   1 2 3   2 1 2       8 1
3 Jordin Canada 4 14:511/3 33.30/1 0.01/4 25.02/3 66.7  1 1 3 4 2 2       2 11
4 Leonor Rodríguez 9 31:000/5 0.02/7 28.62/12 16.73/3 100.0  3 3 4 3 2 3       3 6
7 Magdalena Ziętara 6 32:442/3 66.70/2 0.02/5 40.02/2 100.0  3 3 5 3 2   1     12 17
8 Justyna Żurowska-Cegielska 4 13:582/5 40.0   2/5 40.0   1 1 2 2 3 2 1       4 -1
10 María Conde 23 35:206/10 60.03/6 50.09/16 56.32/4 50.01 5 6 2 3 5   2     24 14
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
15 María Araújo 18 26:025/9 55.62/4 50.07/13 53.82/3 66.71 8 9 1   4   1     22 15
21 Anna Jakubiuk 2 06:051/1 100.0   1/1 100.0   2   2   2           4 -6
24 Sofija Aleksandravicius 6 21:192/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 3 4 2 3 1     1   11 13
Drużyna   4 4   1
Suma 82 200:00 24/48 50 7/20 35 31/68 45,6 13/17 76,5 7 26 33 19 23 19 8 4 1   90  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 15 29:583/9 33.31/2 50.04/11 36.46/6 100.03 2 5 2 2 4 1 1     15 -11
4 Ana-Marija Begić 9 18:113/4 75.00/1 0.03/5 60.03/6 50.01 5 6   4 4 6     1 4 -19
7 Melissa Diawakana 0 04:44              1 1 1 1   1       1 1
10 Roksana Schmidt 1 08:010/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0      1 1 2 1       -2 -5
11 Agnieszka Skobel 8 14:401/4 25.02/4 50.03/8 37.5   1   1 1       1     6 -12
14 Emilia Tłumak 2 16:061/3 33.30/3 0.01/6 16.7     4 4   1     1     2 2
16 Katarzyna Trzeciak 14 33:362/7 28.63/5 60.05/12 41.71/1 100.01 1 2 2 3 5 2       9 -14
21 Laura Svaryte 2 22:470/4 0.0   0/4 0.02/2 100.03 4 7 2 3 6 2       5 -7
30 Rebecca Harris 12 29:012/7 28.62/3 66.74/10 40.02/2 100.0  4 4 4 2 2 3       11 -1
31 Renáta Březinová 5 22:561/3 33.31/3 33.32/6 33.3   2 8 10 3 2           14 -4
Drużyna 2 2 4 1  
Suma 68 200:00 13/43 30,2 9/21 42,9 22/64 34,4 15/19 78,9 11 29 40 16 19 23 16 3   1 65  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa