Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-10-04 19:10
62
78
Sportklub - 2019-10-04 19:00
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
NA ŻYWO | Kwarta IV | 10:00
49
42
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
--
--
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
--
--
Widzew Szkoła Gortata Łódź
52  :  85 (17:24, 8:23, 21:19, 6:19)
Arka Gdynia
Etap I - Kolejka X | 25.11.2011 18:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Dariusz Zapolski | Komisarz: Teresa Swędrowska
NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Magdalena Rzeźnik 3 16:09   1/3 33.31/3 33.3   1   1 1 3 1 2       1 0
7 Leona Jankowska 11 28:063/6 50.01/3 33.34/9 44.42/2 100.05 3 8   2 4 2 1 1   14 0
8 Barbara Głocka 3 18:321/3 33.3   1/3 33.31/1 100.02 3 5 2 1 2 2 1   1 7 0
11 Kamila Cicha 4 15:372/5 40.00/1 0.02/6 33.3   1   1       1 1   1 1 0
14 Anna Obidowska DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 17 34:196/7 85.71/6 16.77/13 53.82/4 50.0  2 2 3 4 4 6     1 8 0
21 Paulina Misiek 7 28:002/8 25.0   2/8 25.03/4 75.01 5 6 1 2 3 3 1     5 0
23 Lucyna Kotonowicz 0 07:030/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 0
31 Lidia Niedzielska 5 23:510/2 0.01/4 25.01/6 16.72/4 50.0  3 3   1 2 2 1   1 0 0
33 Anna Tondel 2 28:230/7 0.0   0/7 0.02/2 100.0  1 1 1 4 3 3     2 -6 0
Drużyna          
Suma 52 200:00 14/39 35,9 4/18 22,2 18/57 31,6 12/17 70,6 10 17 27 8 17 19 21 5 1 6 28  
NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Ziętara 0 12:420/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3 3 2           5 0
5 Kinga Bandyk 0 03:320/2 0.0   0/2 0.0     1 1           1   0 0
6 Marzena Marciniak 0 01:55              1 1               1 0
7 Natalia Plumbi 2 22:271/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1   1 3 1 1 1 1     3 0
8 Magda Kaczmarska 2 15:291/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1 2 1 1 1       2 0
10 Adrijana Knezevic 8 27:244/8 50.00/2 0.04/10 40.0   1 2 3 4 3 2 6 2 1   6 0
11 Geraldine Robert 12 16:185/9 55.6   5/9 55.62/2 100.04 2 6   2 2 3 1 1   13 0
13 Aneika Anna Henry 21 28:449/13 69.2   9/13 69.23/5 60.05 3 8 3 2 3 2   3   27 0
14 Jolene Anderson 22 26:125/7 71.44/7 57.19/14 64.30/1 0.01 7 8 3 1 3   5     32 0
15 Ines Ajanovic 8 17:223/5 60.0   3/5 60.02/4 50.01 3 4 1 5 4 2 2     9 0
32 Justyna Żurowska-Cegielska 10 27:553/8 37.50/1 0.03/9 33.34/4 100.02 3 5 1 2 1 1 2   1 11 0
33 Ivana Jalcova DNP                                   
Drużyna          
Suma 85 200:00 31/58 53,4 4/12 33,3 35/70 50 11/16 68,8 17 24 41 20 19 17 16 13 6 1 109  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa