Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
--
--
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
--
--
63  :  59 (13:11, 12:14, 14:21, 24:13)
Arka Gdynia
Etap I - Kolejka XXVI | 17.03.2012 16:30
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Bartłomiej Wojdak | Komisarz: Leszek Rakoczy
NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Kinga Demczur 4 20:390/1 0.00/2 0.00/3 0.04/4 100.0          4 1 2     2 0
6 Aneta Kotnis 15 23:445/11 45.51/1 100.06/12 50.02/2 100.01 4 5 2 5   3 1   1 14 0
7 Nina Janikowska DNP                                   
8 Aleksandra Sobańska 12 27:473/7 42.92/6 33.35/13 38.5   1   1   1     1   1 6 0
9 Joanna Kędzia 8 24:044/8 50.0   4/8 50.0   2 6 8 1 4 1     1   14 0
10 Daria Marciniak DNP                                   
11 Dorota Mistygacz DNP                                   
12 Magdalena Gawrońska 4 30:000/2 0.01/5 20.01/7 14.31/2 50.0  2 2 3 3 3 2       0 0
14 Paulina Lewińska DNP                                   
21 Amber Petillon 9 32:122/7 28.6   2/7 28.65/8 62.53 15 18   4 9 4 1 2   18 0
32 Julia Adamowicz 0 03:09                        1       -1 0
33 Eliza Horodeńska 11 38:251/4 25.03/7 42.94/11 36.4   1 3 4 4 2 2 4     1 8 0
Drużyna          
Suma 63 200:00 15/40 37,5 7/21 33,3 22/61 36,1 12/16 75 8 30 38 10 19 19 15 5 3 3 61  
NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Ziętara DNP                                   
5 Kinga Bandyk 8 22:094/9 44.4   4/9 44.4   2 3 5   4   1   1 1 8 0
6 Marzena Marciniak 4 12:031/3 33.3   1/3 33.32/2 100.01 1 2   1 1         4 0
7 Natalia Plumbi 4 27:121/4 25.0   1/4 25.02/2 100.0  3 3 2 1 1   2     8 0
8 Magda Kaczmarska 2 26:261/3 33.30/2 0.01/5 20.00/3 0.01 4 5 2 2 3         2 0
10 Adrijana Knezevic 3 29:431/10 10.00/1 0.01/11 9.11/2 50.01 5 6 1 2 1 3 1 1 2 -2 0
11 Geraldine Robert 26 25:298/12 66.7   8/12 66.710/15 66.711 6 17 1 1 9 3 2 1   35 0
13 Aneika Anna Henry 4 10:301/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  5 5   5 1 1 1     7 0
14 Jolene Anderson 4 23:142/8 25.00/3 0.02/11 18.20/2 0.02 3 5 1   1 1       -2 0
23 Constance Jinks 4 23:142/7 28.60/1 0.02/8 25.0     1 1 1 4 2 1       -1 0
Drużyna          
Suma 59 200:00 21/59 35,6 0/7 0 21/66 31,8 17/28 60,7 18 31 49 8 20 19 10 6 3 3 59  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa