Energa Toruń
66 : 77 21:13 | 20:27 | 11:17 | 14:20
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Ćwierćfinały - 1 mecz | 02.04.2019 19:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Marcin Koralewski, Karina Kamińska | Komisarz: Jarosław Nowak

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 15 28:234/11 36.41/1 100.05/12 41.74/4 100.0  1 1 2 2 3 1 2     12 6
3 Angelika Stankiewicz 6 14:281/1 100.00/1 0.01/2 50.04/5 80.0  1 1 1 2 3 1       5 -19
4 Ana-Marija Begić 6 21:301/4 25.01/1 100.02/5 40.01/1 100.01 4 5 3 4 2 2 1 1   11 16
7 Melissa Diawakana 2 13:421/2 50.00/2 0.01/4 25.0         1       1     1 -20
10 Roksana Schmidt DNP                                   
11 Agnieszka Skobel 5 10:422/2 100.00/1 0.02/3 66.71/1 100.01   1 1   1 2 1     5 -12
14 Emilia Tłumak 2 10:021/1 100.00/4 0.01/5 20.0         1 2   1 2     0 -19
16 Katarzyna Trzeciak 12 26:185/7 71.40/1 0.05/8 62.52/4 50.02 4 6 4 1 5 2 1     16 9
21 Laura Miškinienė 3 27:501/7 14.3   1/7 14.31/2 50.01 6 7 3 2 3       1 6 2
30 Rebecca Harris 13 26:273/6 50.02/5 40.05/11 45.51/2 50.01   1 1 2 2 5 1   1 4 3
31 Renáta Březinová 2 20:380/2 0.00/4 0.00/6 0.02/2 100.0  3 3     2         -1 -21
Drużyna 6 5 11   2
Suma 66 200:00 19/43 44,2 4/20 20 23/63 36,5 16/21 76,2 12 24 36 17 15 21 16 9 1 2 59  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 5 13:511/2 50.01/1 100.02/3 66.7   2   2 1 2         1 7 7
5 Sharnee Zoll-Norman 9 32:332/9 22.21/2 50.03/11 27.32/2 100.02 6 8 9 3 1 4 3     17 -2
6 Wiktoria Keller DNP                                   
7 Julija Rytsikowa 6 16:200/1 0.02/2 100.02/3 66.7   2   2 4 1     1     12 7
8 Ariel Atkins 20 35:084/13 30.83/9 33.37/22 31.83/4 75.0  4 4 1 3 5 1 3     11 12
9 Annamaria Prezelj 10 14:043/6 50.01/3 33.34/9 44.41/1 100.0  2 2 3 2 2 2 1     9 22
11 Agnieszka Fikiel 0 18:050/2 0.0   0/2 0.0   1 6 7 1   1     1   7 15
12 Laura Juskaite 9 22:353/4 75.00/3 0.03/7 42.93/3 100.0  1 1 1 3 3 4       3 19
13 Maryia Papova 9 20:433/5 60.01/1 100.04/6 66.7   2 1 3 1 4 2 3 1     9 -9
22 Daria Stelmach 0 08:04                  2             2 -13
31 Kyara Linskens 9 18:374/4 100.0   4/4 100.01/2 50.01 3 4 1 3 1 1   1   13 -3
Drużyna 3 4 7   1
Suma 77 200:00 20/46 43,5 9/21 42,9 29/67 43,3 10/12 83,3 13 27 40 24 21 15 16 9 2 1 90