Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Arka Gdynia
72  :  59 (13:13, 17:15, 21:17, 21:14)
Wisła CanPack Kraków
Ćwierćfinały - 1 mecz | 02.04.2019 17:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Maciej Kucharski

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 2 09:321/1 100.0   1/1 100.0                       2 -5
9 Kamila Podgórna 6 12:46   2/4 50.02/4 50.0         1             5 4
10 Nia Coffey 14 33:165/12 41.70/1 0.05/13 38.54/7 57.15 8 13 3 3 5 3 2 5 1 23 17
11 Aldona Morawiec 0 04:27                                0 0
13 Anna Makurat 5 27:352/8 25.00/3 0.02/11 18.21/2 50.01 3 4 1 1 2       1 0 7
19 Martyna Czyżewska DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 0 06:300/2 0.0   0/2 0.0     3 3             1 1 -1
24 Anna Jurcenkova 8 19:414/4 100.0   4/4 100.0   2 2 4 1 3 1 3       10 14
26 Sonja Greinacher 4 23:471/6 16.7   1/6 16.72/2 100.0  5 5   1 2 1 1     4 -5
32 Emma Cannon 25 30:029/13 69.20/1 0.09/14 64.37/8 87.53 9 12 1 2 5 1   1   32 18
41 Barbora Balintova 8 32:242/6 33.30/3 0.02/9 22.24/4 100.0  4 4 9 2 4 3     1 11 16
Drużyna 5 3 8   1
Suma 72 200:00 24/52 46,2 2/12 16,7 26/64 40,6 18/23 78,3 11 34 45 16 12 19 11 3 6 4 88  

Wisła CanPack Kraków

Trener: Wojciech Eljasz-Radzikowski. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mercedes Russell 8 21:054/9 44.4   4/9 44.4     1 1   4 1 1   1 1 4 -10
3 Jordin Canada 8 17:293/6 50.0   3/6 50.02/2 100.0  2 2 2 3 2 2 1 1   9 -3
4 Leonor Rodríguez 10 36:223/5 60.00/5 0.03/10 30.04/4 100.0  3 3 4 1 4   1   2 11 -11
7 Magdalena Ziętara 11 37:524/6 66.71/3 33.35/9 55.6     1 1 4 4 1   1     13 -13
8 Justyna Żurowska-Cegielska 2 20:031/7 14.3   1/7 14.3     1 1 1 3         2 -2 -7
10 María Conde 10 22:313/5 60.01/3 33.34/8 50.01/2 50.0  2 2 1   3 2   1 1 7 -10
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
15 María Araújo 2 19:571/3 33.30/2 0.01/5 20.0     4 4 2 1   1       3 -6
21 Anna Jakubiuk 0 05:460/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 1 2           2 -2
24 Sofija Aleksandravicius 8 18:554/9 44.40/1 0.04/10 40.0   2 4 6   1 1 1   1   8 -3
Drużyna   4 4    
Suma 59 200:00 23/51 45,1 2/14 14,3 25/65 38,5 7/8 87,5 3 19 22 15 19 12 7 3 4 6 55  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa