Arka Gdynia
71 : 52 22:10 | 18:13 | 17:12 | 14:17
1KS Ślęza Wrocław
O 3 miejsce - 1 mecz | 23.04.2019 18:30
Sędziowie: Michał Proc, Mariusz Adameczek, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Ryszard Łabędź

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 3 10:181/1 100.00/2 0.01/3 33.31/2 50.0      1 1 1 2 1     0 -6
9 Kamila Podgórna 3 15:04   1/3 33.31/3 33.3     1 1 2     1       3 7
10 Nia Coffey 11 26:054/6 66.71/4 25.05/10 50.0     7 7     1     1   14 14
11 Aldona Morawiec 9 12:483/4 75.01/3 33.34/7 57.1     1 1       1 2     8 4
13 Anna Makurat 5 26:031/1 100.01/4 25.02/5 40.0     1 1 4   1 1 1     7 13
19 Martyna Czyżewska 3 16:170/1 0.01/2 50.01/3 33.30/2 0.0  2 2 2 3 1 1   1   3 -1
22 Amalia Rembiszewska 0 04:02                        1       -1 -8
24 Anna Jurcenkova 4 14:022/2 100.0   2/2 100.0   1 5 6 1     2       9 13
26 Sonja Greinacher 2 22:040/5 0.00/1 0.00/6 0.02/2 100.03 6 9 1   1 2   1 1 5 19
32 Emma Cannon 15 23:356/12 50.00/1 0.06/13 46.23/4 75.03 6 9 1 1 2 1   1   17 15
41 Barbora Balintova 16 29:424/8 50.01/1 100.05/9 55.65/5 100.01 5 6 8 2 3 1 2     27 25
Drużyna 1 4 5   1
Suma 71 200:00 21/40 52,5 6/21 28,6 27/61 44,3 11/15 73,3 9 38 47 20 7 10 14 6 4 1 92  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 4 12:532/4 50.00/1 0.02/5 40.0   1 2 3 1             5 -1
9 Agata Dobrowolska 2 16:191/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1   2     1     2 -8
11 Cierra Burdick 2 22:571/9 11.1   1/9 11.1     4 4   2   1     2 -3 -20
17 Magda Kaczmarska DNP                                   
19 Taisiia Udodenko 18 31:096/10 60.02/8 25.08/18 44.4     11 11 1 1 2 1 3 1   23 -22
22 Lea Miletic 6 13:013/4 75.0   3/4 75.0   1 3 4   2 1 1 1     9 5
23 Marissa Kastanek 2 30:561/5 20.00/3 0.01/8 12.5   1   1 6 1   1     1 1 -23
25 Karina Michałek 2 11:511/2 50.00/2 0.01/4 25.0               1       -2 6
33 Terezia Palenikova 4 20:542/4 50.00/1 0.02/5 40.0   3 1 4     1         5 -13
51 Sydney Colson 12 26:445/11 45.50/2 0.05/13 38.52/2 100.0  3 3 4 2 3 1 2   1 12 -12
70 Elina Dikeoulakou 0 13:160/1 0.00/2 0.00/3 0.0         3     2 1     -1 -7
Drużyna 4 3 7    
Suma 52 200:00 22/52 42,3 2/20 10 24/72 33,3 2/2 100 10 28 38 15 10 7 8 8 1 4 51