Arka Gdynia
65 : 60 24:9 | 13:11 | 9:15 | 19:25
1KS Ślęza Wrocław
O 3 miejsce - 3 mecz | 29.04.2019 17:10
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Marcin Koralewski, Cezary Nowicki | Komisarz: Roman Kuczyński

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 0 03:20                                0 8
9 Kamila Podgórna DNP                                   
10 Nia Coffey 12 35:403/7 42.92/5 40.05/12 41.7   1 5 6 2 1   5 2 1   11 2
11 Aldona Morawiec 5 18:281/1 100.01/2 50.02/3 66.7     2 2   3 1 1 3     8 9
13 Anna Makurat 9 29:503/5 60.00/2 0.03/7 42.93/4 75.0  6 6 1 4 3 2 1 1   11 2
19 Martyna Czyżewska 0 06:200/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2       1       -1 10
22 Amalia Rembiszewska DNP                                   
24 Anna Jurcenkova 0 16:49            3   3 2 1   3       2 5
26 Sonja Greinacher 7 32:303/8 37.5   3/8 37.51/3 33.3  3 3   1 2 2 4 2   7 -4
32 Emma Cannon 6 20:233/9 33.30/1 0.03/10 30.00/1 0.04 5 9 1 3 2 1     1 7 -4
41 Barbora Balintova 26 36:407/11 63.60/2 0.07/13 53.812/14 85.71 1 2 5 3 13 5     2 20 -3
Drużyna 2 2 4   2
Suma 65 200:00 20/42 47,6 3/13 23,1 23/55 41,8 16/22 72,7 11 26 37 11 16 21 22 10 4 3 65  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak DNP                                   
9 Agata Dobrowolska 0 04:03                    1     1     1 1
11 Cierra Burdick 12 29:456/12 50.0   6/12 50.0   3 8 11 1 4 2 5 2   1 15 -7
17 Magda Kaczmarska DNP                                   
19 Taisiia Udodenko 10 30:323/6 50.01/2 50.04/8 50.01/2 50.02 8 10 3 2 1 3 3 1   19 -1
22 Lea Miletic 6 19:433/5 60.0   3/5 60.0   2 1 3   2     2 2   11 -2
23 Marissa Kastanek 8 35:231/5 20.02/7 28.63/12 25.0         2 2 1 4     1 -3 -3
25 Karina Michałek 1 25:040/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.01   1   2 1   2     1 -14
33 Terezia Palenikova 0 07:190/1 0.0   0/1 0.0     2 2       2     1 -1 -7
51 Sydney Colson 18 28:414/9 44.41/5 20.05/14 35.77/8 87.5  1 1 2 4 7 3 4     12 6
70 Elina Dikeoulakou 5 19:302/3 66.70/2 0.02/5 40.01/1 100.01 3 4 4 5 3 2     1 8 2
Drużyna 1 1 2   2
Suma 60 200:00 19/42 45,2 4/17 23,5 23/59 39 10/13 76,9 10 24 34 12 22 15 21 14 3 4 63