Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
82  :  89 (17:29, 19:22, 19:20, 27:18)
Arka Gdynia
Etap I - 2 kolejka | 09.10.2019 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Bartosz Puzoń, Maciej Dębowski | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Robert Pieczyrak, Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 28 37:3911/16 68.80/1 0.011/17 64.76/7 85.72 6 8 2 3 7 5 1   2 27 -4
4 Katarzyna Dźwigalska 3 16:100/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1 3 4 5 1 1 1 3     13 12
5 Cheridene Green 14 33:206/14 42.9   6/14 42.92/3 66.75 1 6 3 3 4 1 2 1 1 16 -1
6 Wiktoria Keller 12 11:345/6 83.3   5/6 83.32/3 66.71 2 3 1 4 3 2 2     14 17
9 Annamaria Prezelj 4 22:262/7 28.60/1 0.02/8 25.0     1 1 2     3     1 -2 -18
12 Laura Juskaite 11 30:532/4 50.01/2 50.03/6 50.04/6 66.73 4 7 4 2 5 2   2   17 -11
16 Karolina Matkowska 0 02:46                                0 0
21 Agnieszka Kaczmarczyk 2 10:561/4 25.00/1 0.01/5 20.0   2 2 4   1   1 1     2 -6
24 Chloe Jackson 2 12:081/2 50.0   1/2 50.0     1 1   2           2 -10
32 Zhosselina Maiga 6 22:081/6 16.70/1 0.01/7 14.34/5 80.05   5   3 3     1 1 5 -14
Drużyna         1
Suma 82 200:00 29/60 48,3 2/7 28,6 31/67 46,3 18/24 75 19 20 39 17 19 23 15 9 4 5 94  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 16 22:092/4 50.02/5 40.04/9 44.46/7 85.7  3 3 4 2 5 1 2     18 -2
5 Julia Niemojewska DNP                                   
8 Rebecca Allen 19 26:471/2 50.05/7 71.46/9 66.72/3 66.71 3 4 1 4 1 2 1 2   21 5
9 Kamila Podgórna DNP                                   
13 Maryia Papova 10 22:004/5 80.00/2 0.04/7 57.12/2 100.02 3 5 1 4 2 2 2     13 6
20 Anna Wińkowska 0 04:180/2 0.0   0/2 0.0   1   1             1 -1 -10
22 Amalia Rembiszewska 0 20:150/3 0.0   0/3 0.0   2 1 3   4   1 1 2 1 2 4
23 Marissa Kastanek 21 34:593/5 60.05/9 55.68/14 57.1   2   2 2 4   2       17 9
26 Sonja Greinacher 12 33:274/6 66.70/1 0.04/7 57.14/4 100.0  8 8 3 3 7 1 3 1   23 14
41 Barbora Balintova 11 36:063/7 42.91/4 25.04/11 36.42/4 50.01 1 2 8 2 4 3 3   2 12 9
55 Joanna Grymek DNP                                   
Drużyna 1   1   2
Suma 89 200:01 17/34 50 13/28 46,4 30/62 48,4 16/20 80 9 19 28 19 23 19 12 12 5 4 105  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa