1KS Ślęza Wrocław
78 : 43 15:12 | 19:11 | 14:8 | 30:12
Enea AZS Poznań
Etap I - 3 kolejka | 13.10.2019 17:00
Sędziowie: Karina Pełka, Agata Maj, Mateusz Skorek | Komisarz: Ryszard Jabłoński

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel 3 04:070/1 0.01/3 33.31/4 25.0           1         1 0 4
4 Patrycja Klatt 0 04:39   0/2 0.00/2 0.0         2       1     1 12
5 Britney Jones 30 31:097/10 70.03/3 100.010/13 76.97/7 100.01 3 4 5 3 6 2 5     39 33
6 Daria Marciniak 2 07:501/2 50.0   1/2 50.0   1 1 2   1     1     4 5
9 Agata Dobrowolska 7 24:291/3 33.31/3 33.32/6 33.32/2 100.03 5 8     1 2 1     10 22
11 Cierra Burdick 0 28:060/2 0.00/1 0.00/3 0.0     8 8 2     2 2 1   8 19
25 Abigail Glomazic 10 27:512/3 66.72/5 40.04/8 50.00/2 0.02 3 5 1 1 1 2 3     11 28
30 Nevena Jovanovic 6 26:552/3 66.70/4 0.02/7 28.62/2 100.0  3 3 2 1 4   2     8 20
33 Ana Pocek 18 28:196/9 66.70/3 0.06/12 50.06/7 85.71 2 3 2 2 5 3 3 1   17 21
66 Dominika Owczarzak 2 16:350/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1   2 3 1       0 11
Drużyna 1 1 2   4
Suma 78 200:00 19/34 55,9 7/25 28 26/59 44,1 19/22 86,4 9 27 36 14 11 20 16 18 2 1 98  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Adam Ziemiński, Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Keondria Calloway 5 24:101/5 20.01/3 33.32/8 25.0     6 6 1 4   3 2     5 -10
1 Alicja Rogozińska 0 08:01   0/2 0.00/2 0.0     2 2   2   3       -3 -13
7 Marta Nowicka 0 01:50                        1       -1 -4
8 Milana Zivadinovic 5 33:132/7 28.60/1 0.02/8 25.01/3 33.3  3 3 2 3 5 9 1     -6 -23
9 Marta Wdowiuk 6 12:503/4 75.00/1 0.03/5 60.0     1 1       1     1 4 -14
10 Karolina Stefańczyk 2 20:501/3 33.3   1/3 33.3     3 3 2 2   3       2 -27
12 Liliana Banaszak 0 02:51                                0 -6
14 Aleksandra Parzeńska 5 17:032/3 66.7   2/3 66.71/2 50.02 1 3   2 1         6 -15
15 Aleksandra Pawlak 7 16:532/2 100.01/4 25.03/6 50.0   1 1 2 1 2 1 1       6 -12
20 Ginette Mfutila 9 26:204/8 50.0   4/8 50.01/2 50.01 1 2   3 3   2 1 1 9 -21
22 Lea Miletic 4 33:461/5 20.00/2 0.01/7 14.32/2 100.01 5 6 2 2 1 3 2     5 -28
23 Daria Stelmach 0 02:130/1 0.0   0/1 0.0   1   1       1       -1 -2
Drużyna 2 2 4 1 2
Suma 43 200:00 16/38 42,1 2/13 15,4 18/51 35,3 5/9 55,6 8 25 33 8 21 11 27 7 1 2 26