PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
92 : 57 24:15 | 26:9 | 23:15 | 19:18
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 4 kolejka | 20.10.2019 18:00
Sędziowie: Karina Pełka, Michał Kuzia, Bogna Podkowińska | Komisarz: Ryszard Jabłoński

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 15 18:136/9 66.7   6/9 66.73/4 75.03 5 8 2 1 2 2       19 34
4 Katarzyna Dźwigalska 0 17:27   0/2 0.00/2 0.0     1 1 5 3   1 2     5 30
5 Cheridene Green 8 17:453/4 75.0   3/4 75.02/2 100.02 5 7     1   2     16 27
6 Wiktoria Keller 12 20:264/8 50.00/1 0.04/9 44.44/5 80.03 4 7 3 2 3 1 1   1 16 15
9 Annamaria Prezelj 20 25:517/11 63.61/2 50.08/13 61.53/3 100.01 3 4 3 1 2 2 1     21 25
12 Laura Juskaite 7 16:122/3 66.70/3 0.02/6 33.33/4 75.0  1 1 4 5 2 2 4 1   10 16
16 Karolina Matkowska 0 12:07   0/2 0.00/2 0.0   1 1 2 2 2           2 -8
21 Agnieszka Kaczmarczyk 8 27:111/5 20.01/2 50.02/7 28.63/4 75.0  8 8   2 3 2   3   11 23
24 Chloe Jackson 12 22:333/9 33.30/2 0.03/11 27.36/6 100.03 4 7 1   3 5 1 1   9 5
32 Zhosselina Maiga 10 22:152/4 50.00/1 0.02/5 40.06/6 100.04 3 7     5   6     20 8
Drużyna 2   2   1
Suma 92 200:00 28/53 52,8 2/15 13,3 30/68 44,1 30/34 88,2 19 35 54 20 16 21 16 17 5 1 129  

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 17 28:282/4 50.04/7 57.16/11 54.51/1 100.0  3 3 4 4 4 7       12 -21
7 Agnieszka Haryńska 0 13:230/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 3 3   4 1   1 1 -9
11 Agata Ostrowska 3 19:590/2 0.01/2 50.01/4 25.0   2   2 1 1 2 5       -2 -25
12 Klaudia Niedźwiedzka 4 15:432/4 50.00/1 0.02/5 40.0   1   1 3       1   1 6 -16
13 Jenna Smith 5 30:182/8 25.00/2 0.02/10 20.01/2 50.01 8 9 2 3 1   3 1 2 11 -24
15 Karolina Strzelczyk 0 05:10                    4   1 1     0 -3
21 Sylwia Bujniak 4 26:122/3 66.70/4 0.02/7 28.60/1 0.01 2 3   2 4 1 1     1 -18
23 Marianna Duszkiewicz 3 13:561/3 33.30/1 0.01/4 25.01/3 33.3  1 1     1 1       -2 -12
24 Martyna Koc 19 19:174/6 66.73/4 75.07/10 70.02/2 100.0  3 3     2 2       17 -18
93 Alice Nayo 2 27:340/6 0.00/2 0.00/8 0.02/2 100.0  2 2 2 4 2   1   1 -1 -29
Drużyna 1   1 1 2
Suma 57 200:00 13/37 35,1 8/23 34,8 21/60 35 7/11 63,6 7 20 27 15 22 16 23 8 1 5 43