Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
52  :  85 (22:21, 6:20, 8:28, 16:16)
Arka Gdynia
Etap I - 7 kolejka | 09.11.2019 15:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Bogna Podkowińska | Komisarz: Andrzej Przechowski

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 2 11:400/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.01   1 5 4 2 1     1 4 -4
3 Presley Hudson 9 27:150/2 0.03/4 75.03/6 50.0   1 2 3 4 2 1 2 1     12 -29
7 Agnieszka Haryńska 3 18:320/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 3 4 5 3   2       7 -8
11 Agata Ostrowska 3 11:441/1 100.0   1/1 100.01/1 100.0      1 3 2 2       2 -17
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 11:010/2 0.0   0/2 0.0     2 2     1 1   1   0 -5
13 Jenna Smith 9 21:573/6 50.01/2 50.04/8 50.0   1 3 4   3 2 1       8 -21
15 Karolina Strzelczyk 8 19:122/8 25.01/1 100.03/9 33.31/2 50.02 2 4   1 1 1     2 4 -7
21 Sylwia Bujniak 4 21:441/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.0      3 3 1 4 1     1 -25
23 Marianna Duszkiewicz 0 11:570/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 3 4   1   1     1 0 -15
25 Aleksandra Zmierczak 0 07:53   0/3 0.00/3 0.0     1 1   4           -2 0
32 Syanne Mohamed 4 10:332/3 66.7   2/3 66.7     3 3   1           6 -2
93 Alice Nayo 10 26:324/10 40.00/4 0.04/14 28.62/2 100.03 2 5 1 1 2 2     1 4 -32
Drużyna 3 1 4   2
Suma 52 200:00 13/39 33,3 6/21 28,6 19/60 31,7 8/9 88,9 10 21 31 19 26 12 17 2 1 5 46  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 12 29:293/4 75.00/3 0.03/7 42.96/6 100.0  3 3 9 2 3 3 4     21 18
8 Rebecca Allen 8 23:203/4 75.00/3 0.03/7 42.92/2 100.0  5 5 1 3 4     1   11 22
9 Kamila Podgórna 3 19:570/1 0.01/5 20.01/6 16.7     1 1 3             2 7
13 Maryia Papova 14 23:445/6 83.3   5/6 83.34/4 100.03 3 6 2   3 2 1 1   21 22
20 Anna Wińkowska 2 13:050/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  4 4 1   1 1 1     5 7
22 Amalia Rembiszewska 7 17:222/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 2 3 1 2           7 17
24 Marie Gülich 16 18:556/7 85.7   6/7 85.74/4 100.03 2 5   2 3   2 1   23 21
26 Sonja Greinacher 8 25:452/6 33.3   2/6 33.34/6 66.71 4 5   1 5   1 2 1 10 27
41 Barbora Balintova 9 22:172/3 66.70/3 0.02/6 33.35/5 100.01   1 4 2 5 1 1     10 26
55 Joanna Grymek 6 06:062/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0  2 2     2         6 -2
Drużyna   2 2    
Suma 85 200:00 25/40 62,5 2/16 12,5 27/56 48,2 29/33 87,9 9 26 35 21 12 26 7 10 5 1 116  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa