Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
--
--
Energa Toruń
79  :  77 (13:20, 27:13, 14:24, 25:20)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2019 18:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Adrian Szczotka | Komisarz: Robert Zieliński

Energa Toruń

Trener: Elen Shakirova

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Naomi Davenport 22 25:494/6 66.72/8 25.06/14 42.98/9 88.92 8 10 3 1 7 6 1 1 1 22 8
5 Paulina Niedziółka DNP                                   
7 Marta Wieczyńska DNP                                   
9 Nina Dedić 13 25:185/9 55.6   5/9 55.63/4 75.02 3 5 2 2 2 1 1     15 6
10 Marta Dobrowolska 0 04:34                    1           0 -6
11 Karolina Podkańska 3 09:111/1 100.00/2 0.01/3 33.31/1 100.01 1 2 1   2         4 -3
14 Emilia Tłumak 10 27:562/4 50.02/7 28.64/11 36.40/1 0.01 3 4 4   1 2       8 9
17 Maja Šćekić 9 30:293/4 75.01/5 20.04/9 44.4   1 3 4 6 4 2   1     15 5
22 Latoya Williams 17 25:174/8 50.02/3 66.76/11 54.53/3 100.04 6 10 1 4 5 2 2   1 23 2
25 Marta Urbaniak 0 26:270/4 0.00/1 0.00/5 0.0     1 1 5     1       0 2
43 Zuzanna Urban DNP                                   
97 Tatiana Grigoreva 5 24:590/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.01 2 3 2 4 1 1   1   7 -13
Drużyna   1 1   1
Suma 79 200:00 19/37 51,4 8/29 27,6 27/66 40,9 17/20 85 12 27 39 24 16 20 13 5 2 2 94  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 0 05:28   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -10
5 Monika Jasnowska 11 33:452/4 50.02/9 22.24/13 30.81/1 100.0  2 2 1 3 2   2   1 7 -4
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Ewelina Gala 12 21:121/4 25.03/5 60.04/9 44.41/2 50.01 4 5 3 3 1 2       12 11
13 Julia Drop 8 38:322/5 40.01/3 33.33/8 37.51/2 50.0  3 3 14 4 2 7 2     14 -5
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 10 31:013/4 75.01/1 100.04/5 80.01/2 50.01 5 6 2 4 2 1 1 1   17 -4
22 Katarina Vucković 18 40:006/11 54.50/3 0.06/14 42.96/8 75.03 7 10 2 2 5     1   21 -2
88 Arina Bilotserkivska 18 30:025/9 55.62/4 50.07/13 53.82/4 50.0  3 3 6 4 4 1 3   1 21 4
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 3 1 4    
Suma 77 200:00 19/37 51,4 9/26 34,6 28/63 44,4 12/19 63,2 5 24 29 28 21 16 11 8 2 2 91  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa