Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
--
--
Energa Toruń
79  :  77 (13:20, 27:13, 14:24, 25:20)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2019 18:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Adrian Szczotka | Komisarz: Robert Zieliński

Energa Toruń

Trener: Elen Shakirova

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Naomi Davenport 22 25:494/6 66.72/8 25.06/14 42.98/9 88.92 8 10 3 1 7 6 1 1 1 22 8
5 Paulina Niedziółka DNP                                   
7 Marta Wieczyńska DNP                                   
9 Nina Dedić 13 25:185/9 55.6   5/9 55.63/4 75.02 3 5 2 2 2 1 1     15 6
10 Marta Dobrowolska 0 04:34                    1           0 -6
11 Karolina Podkańska 3 09:111/1 100.00/2 0.01/3 33.31/1 100.01 1 2 1   2         4 -3
14 Emilia Tłumak 10 27:562/4 50.02/7 28.64/11 36.40/1 0.01 3 4 4   1 2       8 9
17 Maja Šćekić 9 30:293/4 75.01/5 20.04/9 44.4   1 3 4 6 4 2   1     15 5
22 Latoya Williams 17 25:174/8 50.02/3 66.76/11 54.53/3 100.04 6 10 1 4 5 2 2   1 23 2
25 Marta Urbaniak 0 26:270/4 0.00/1 0.00/5 0.0     1 1 5     1       0 2
43 Zuzanna Urban DNP                                   
97 Tatiana Grigoreva 5 24:590/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.01 2 3 2 4 1 1   1   7 -13
Drużyna   1 1   1
Suma 79 200:00 19/37 51,4 8/29 27,6 27/66 40,9 17/20 85 12 27 39 24 16 20 13 5 2 2 94  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 0 05:28   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -10
5 Monika Jasnowska 11 33:452/4 50.02/9 22.24/13 30.81/1 100.0  2 2 1 3 2   2   1 7 -4
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Ewelina Gala 12 21:121/4 25.03/5 60.04/9 44.41/2 50.01 4 5 3 3 1 2       12 11
13 Julia Drop 8 38:322/5 40.01/3 33.33/8 37.51/2 50.0  3 3 14 4 2 7 2     14 -5
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 10 31:013/4 75.01/1 100.04/5 80.01/2 50.01 5 6 2 4 2 1 1 1   17 -4
22 Katarina Vucković 18 40:006/11 54.50/3 0.06/14 42.96/8 75.03 7 10 2 2 5     1   21 -2
88 Arina Bilotserkivska 18 30:025/9 55.62/4 50.07/13 53.82/4 50.0  3 3 6 4 4 1 3   1 21 4
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 3 1 4    
Suma 77 200:00 19/37 51,4 9/26 34,6 28/63 44,4 12/19 63,2 5 24 29 28 21 16 11 8 2 2 91  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa