Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
67  :  70 (17:17, 14:13, 15:21, 21:19)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 13 kolejka | 05.01.2020 17:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Filip Marek | Komisarz: Wojciech Imiołek

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel DNP                                   
4 Patrycja Klatt DNP                                   
6 Daria Marciniak 6 13:193/4 75.0   3/4 75.0   1 3 4   2 1 3       6 -4
9 Agata Dobrowolska 0 16:470/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 1     1       0 -12
10 Sanja Mandić 0 02:39                    1           0 -4
11 Cierra Burdick 15 34:477/15 46.7   7/15 46.71/1 100.02 9 11 3 2 1 4 3 1 2 21 -4
20 Magdalena Szajtauer 4 15:112/5 40.0   2/5 40.0   3 4 7   3   2 1     7 -2
25 Abigail Glomazic 13 29:585/9 55.60/1 0.05/10 50.03/3 100.02   2   1 3 1   2   11 5
30 Nevena Jovanovic 11 33:151/4 25.03/9 33.34/13 30.8     5 5 4 3 4 2 1     10 1
33 Talia Caldwell 6 16:432/3 66.7   2/3 66.72/2 100.02 3 5 1 4 1 2     1 9 4
66 Dominika Owczarzak 12 37:213/4 75.01/2 50.04/6 66.73/4 75.0  3 3 12 4 5 3 1     22 1
Drużyna 1 1 2   1
Suma 67 200:00 23/45 51,1 4/13 30,8 27/58 46,6 9/10 90 10 29 39 21 20 15 18 6 3 3 86  

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Taylor Emery 15 39:084/5 80.00/2 0.04/7 57.17/8 87.5  5 5 1   7 1 1     17 8
4 Jagoda Bandoch 0 01:55                                0 -5
5 Monika Jasnowska 12 24:023/5 60.02/5 40.05/10 50.0     2 2 1 4 1 2 1   1 9 1
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Ewelina Gala 2 27:071/8 12.50/3 0.01/11 9.1     1 1 3 5 2 3     1 -7 -5
13 Julia Drop 16 38:473/6 50.01/4 25.04/10 40.07/7 100.01 2 3 11 1 3 1 5   1 28 8
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 10 29:012/4 50.01/2 50.03/6 50.03/3 100.01 4 5 1 4 3   3 1   17 5
22 Katarina Vucković 15 40:007/11 63.60/2 0.07/13 53.81/2 50.01 4 5   1 4 2 2 2   15 3
99 Weronika Pawlak DNP                                   
Drużyna 2 1 3 1  
Suma 70 200:00 20/39 51,3 4/18 22,2 24/57 42,1 18/20 90 3 18 21 17 15 20 9 12 3 3 79  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa