Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
79
54
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
54
67
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
61
71
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
74
78
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
64
71
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
--
--
Arka Gdynia
0  :  0
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 13 kolejka | 04.01.2020 17:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

Arka Gdynia rekord PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
29 celny rzut za 2 40
54 wykonywany rzut za 2 63
67.4000 skuteczność za 2 63.5000
13 celny rzut za 3 9
31 wykonywany rzut za 3 19
46.4000 skuteczność za 3 47.4000
36 celny rzut z gry 42
79 wykonywany rzut za gry 75
61.0000 skuteczność z gry 56.5000
29 celny rzut wolny 30
33 wykonywany rzut wolny 34
95.0000 skuteczność za 1 88.2000
89 punkty 101
16 zbiórki w ataku 19
32 zbiórki w obronie 37
46 zbiórki 54
26 asysty 25
23 faule 25
26 faule wymuszone 23
19 straty 17
18 przechwyty 17
9 bloki 5
8 bloki otrzymane 7
3.0000 asysty/straty 3.6000
1.8000 przechwyty/straty 3.0000
129 eval 133
165 +/- 180

Rekordy zawodników

Arka Gdynia rekord PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Marissa Kastanek (2354) czas gry Laura Juskaite (2400)
Maryia Papova (8) celny rzut za 2 Kahleah Copper (12)
Maryia Papova (13) wykonywany rzut za 2 Kahleah Copper (22)
Amalia Rembiszewska (100.0000) skuteczność za 2 Agnieszka Kaczmarczyk (100.0000)
Marissa Kastanek (6) celny rzut za 3 Laura Juskaite (5)
Marissa Kastanek (11) wykonywany rzut za 3 Laura Juskaite (7)
Barbora Balintova (100.0000) skuteczność za 3 Kahleah Copper (100.0000)
Maryia Papova (10) celny rzut z gry Kahleah Copper (13)
Barbora Balintova (17) wykonywany rzut za gry Kahleah Copper (25)
Amalia Rembiszewska (100.0000) skuteczność z gry Katarzyna Dźwigalska (100.0000)
Angelika Slamova (7) celny rzut wolny Kahleah Copper (12)
Rebecca Allen (7) wykonywany rzut wolny Kahleah Copper (15)
Marissa Kastanek (100.0000) skuteczność za 1 Kahleah Copper (100.0000)
Maryia Papova (25) punkty Kahleah Copper (32)
Marie Gülich (9) zbiórki w ataku Cheridene Green (6)
Angelika Slamova (9) zbiórki w obronie Kahleah Copper (11)
Marie Gülich (17) zbiórki Kahleah Copper (13)
Angelika Slamova (9) asysty Annamaria Prezelj (8)
Rebecca Allen (5) faule Kahleah Copper (5)
Sonja Greinacher (7) faule wymuszone Kahleah Copper (9)
Marie Gülich (4) straty Kahleah Copper (8)
Rebecca Allen (5) przechwyty Zhosselina Maiga (6)
Rebecca Allen (4) bloki Laura Juskaite (3)
Anna Wińkowska (3) bloki otrzymane Kahleah Copper (4)
Julia Niemojewska (4.0000) asysty/straty Katarzyna Dźwigalska (5.0000)
Rebecca Allen (5.0000) przechwyty/straty Chloe Jackson (4.0000)
Rebecca Allen (32) eval Kahleah Copper (37)
Sonja Greinacher (31) +/- Laura Juskaite (36)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa