Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-22 18:00
--
--
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
68  :  75 (19:23, 10:20, 23:12, 16:20)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 15 kolejka | 26.01.2020 17:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Karina Pełka, Cezary Nowicki | Komisarz: Grzegorz Potęga

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kinga Piędel DNP                                   
4 Patrycja Klatt DNP                                   
6 Daria Marciniak 0 03:40            1   1   2           1 -5
9 Agata Dobrowolska 5 19:241/2 50.01/2 50.02/4 50.0         1       1     5 1
10 Sanja Mandić DNP                                   
11 Cierra Burdick 20 36:237/16 43.81/4 25.08/20 40.03/3 100.03 6 9 1 4 5 4 1     15 -7
20 Magdalena Szajtauer 0 13:370/2 0.0   0/2 0.0   3 2 5   3       1   4 -5
25 Abigail Glomazic 8 30:172/5 40.01/2 50.03/7 42.91/2 50.01 2 3   3 3 1 3     8 0
30 Nevena Jovanovic 22 34:355/9 55.64/12 33.39/21 42.9   1 2 3 3 2 2 2 1     15 -7
33 Talia Caldwell 11 26:205/7 71.4   5/7 71.41/2 50.05 5 10   3 2 1     1 17 3
66 Dominika Owczarzak 2 35:441/3 33.30/5 0.01/8 12.5     1 1 15 3 1 1 3     13 -15
Drużyna 1 1 2   4
Suma 68 200:00 21/44 47,7 7/25 28 28/69 40,6 5/7 71,4 14 18 32 20 20 13 9 9 1 1 78  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Piotr Kulpeksza, Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'neill 19 38:124/10 40.03/6 50.07/16 43.82/2 100.02 4 6   1 1 4       12 5
3 Brianna Kiesel 19 36:418/11 72.7   8/11 72.73/5 60.0  4 4 7 4 6 2 2     25 5
8 Elżbieta Międzik 2 27:121/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2 2     1 1     5 13
11 Kateryna Rymarenko 11 23:333/5 60.01/4 25.04/9 44.42/3 66.73 1 4 1 2 3 1 2   1 11 13
12 Roksana Sobiech DNP                                   
13 Wiktoria Zasada DNP                                   
14 Karolina Poboży 4 21:221/2 50.0   1/2 50.02/2 100.01 4 5   3 1 2       6 1
18 Aneta Rola DNP                                   
21 Laura Miškinienė 19 35:056/11 54.5   6/11 54.57/7 100.02 7 9   2 8 5 1 1   20 0
25 Karina Michałek 1 17:550/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0  2 2 1 1 1         2 -2
Drużyna 1   1   2
Suma 75 200:00 23/41 56,1 4/11 36,4 27/52 51,9 17/21 81 8 24 32 11 13 20 15 6 1 1 81  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa