AZS Politechnika Gdańska
66 : 86 16:34 | 16:20 | 21:15 | 13:17
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 15 kolejka | 25.01.2020 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Karina Kamińska, Tomasz Konopacki | Komisarz: Krzysztof Antoniak

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 0 02:04                          1     1 1
3 Presley Hudson 5 26:481/1 100.01/6 16.72/7 28.6   2 2 4 3 3   4 1 1   5 -22
7 Agnieszka Haryńska 8 24:471/3 33.31/5 20.02/8 25.03/4 75.0  2 2   3 2 6 1     -2 0
11 Agata Ostrowska 7 19:582/2 100.01/4 25.03/6 50.00/1 0.01 1 2 3 3 3         8 3
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 04:21   0/1 0.00/1 0.0           1   1       -2 -9
13 Jenna Smith 10 19:022/3 66.72/4 50.04/7 57.1   1 3 4 2 3 1 1   1   13 -18
15 Karolina Strzelczyk 10 18:342/7 28.61/1 100.03/8 37.53/5 60.0  1 1 2 2 6 1   1   6 -5
21 Sylwia Bujniak 8 23:393/4 75.00/2 0.03/6 50.02/3 66.71 1 2 2   2   2     10 -15
23 Marianna Duszkiewicz 2 18:231/3 33.30/5 0.01/8 12.5   1   1       1 3     -2 -18
24 Martyna Koc 6 24:373/7 42.90/1 0.03/8 37.5   2 3 5 3 4 5 1 2     10 -6
32 Syanne Mohamed 2 03:111/1 100.0   1/1 100.0   1   1   1   1       2 3
93 Alice Nayo 8 14:363/8 37.5   3/8 37.52/2 100.03 1 4   4 1 1       6 -14
Drużyna 1 2 3    
Suma 66 200:00 19/39 48,7 6/29 20,7 25/68 36,8 10/15 66,7 13 16 29 15 24 20 17 10 3   55  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 20 26:386/11 54.50/1 0.06/12 50.08/8 100.02 5 7 2 3 5 2 1     22 26
3 Paula Duchnowska 0 04:15                    1           0 -5
4 Katarzyna Dźwigalska 3 06:53   1/1 100.01/1 100.0     2 2 2   1 1       6 4
5 Cheridene Green 16 28:277/9 77.8   7/9 77.82/2 100.0  3 3 2 2 4       2 19 26
6 Wiktoria Keller 2 12:530/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.0  3 3   1 1 6 1     -3 2
9 Annamaria Prezelj 8 34:322/7 28.61/4 25.03/11 27.31/2 50.01 5 6 8 4 2 2 1   1 12 7
12 Laura Juskaite 15 29:383/4 75.02/4 50.05/8 62.53/4 75.03 3 6 6 2 6 2 5     26 24
21 Agnieszka Kaczmarczyk 4 10:222/2 100.0   2/2 100.0     2 2   2   1       5 -4
32 Zhosselina Maiga 2 11:330/1 0.0   0/1 0.02/4 50.03   3 2 3 4 2 1     3 -6
33 Jasmine Thomas 16 34:494/7 57.12/4 50.06/11 54.52/2 100.0  4 4 5 2 1 4       16 26
Drużyna 4 4 8    
Suma 86 200:00 24/42 57,1 6/16 37,5 30/58 51,7 20/24 83,3 13 31 44 27 20 24 20 9   3 106