Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
DGT Politechnika Gdańska
0  :  0
AZS Uniwersytet Gdański
Etap I - 17 kolejka | 15.02.2020
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

DGT Politechnika Gdańska rekord AZS Uniwersytet Gdański
22 celny rzut za 2 17
39 wykonywany rzut za 2 41
61.1000 skuteczność za 2 42.5000
12 celny rzut za 3 9
32 wykonywany rzut za 3 24
40.0000 skuteczność za 3 40.9000
33 celny rzut z gry 25
68 wykonywany rzut za gry 64
50.0000 skuteczność z gry 39.7000
30 celny rzut wolny 15
35 wykonywany rzut wolny 22
91.7000 skuteczność za 1 91.7000
102 punkty 65
15 zbiórki w ataku 20
37 zbiórki w obronie 25
49 zbiórki 41
28 asysty 15
26 faule 21
26 faule wymuszone 20
27 straty 27
14 przechwyty 14
4 bloki 2
5 bloki otrzymane 7
2.8000 asysty/straty 0.9000
1.0000 przechwyty/straty 0.6000
117 eval 55
80 +/- -80

Rekordy zawodników

DGT Politechnika Gdańska rekord AZS Uniwersytet Gdański
Jenna Smith (2448) czas gry Gabrielle Rae Ortiz (2136)
Jenna Smith (7) celny rzut za 2 Żaneta Szczęśniak (5)
Alice Nayo (10) wykonywany rzut za 2 Jastina Kosalewicz (11)
Agata Ostrowska (100.0000) skuteczność za 2 Kinga Bączek (100.0000)
Presley Hudson (5) celny rzut za 3 Agata Stępień (4)
Presley Hudson (10) wykonywany rzut za 3 Agata Stępień (11)
Karolina Strzelczyk (100.0000) skuteczność za 3 Karina Szczurewska (100.0000)
Presley Hudson (9) celny rzut z gry Angelika Kuras (6)
Presley Hudson (15) wykonywany rzut za gry Agata Stępień (12)
Agata Ostrowska (100.0000) skuteczność z gry Kinga Bączek (100.0000)
Jenna Smith (9) celny rzut wolny Paulina Kuras (7)
Jenna Smith (9) wykonywany rzut wolny Paulina Kuras (8)
Alice Nayo (100.0000) skuteczność za 1 Karolina Formella (100.0000)
Presley Hudson (24) punkty Karolina Formella (16)
Jenna Smith (5) zbiórki w ataku (7)
Jenna Smith (13) zbiórki w obronie Gabrielle Rae Ortiz (10)
Jenna Smith (18) zbiórki Gabrielle Rae Ortiz (11)
Presley Hudson (10) asysty Paulina Kuras (12)
Aleksandra Zmierczak (4) faule Angelika Kuras (5)
Jenna Smith (8) faule wymuszone Paulina Kuras (8)
Presley Hudson (7) straty Karolina Formella (6)
Klaudia Niedźwiedzka (4) przechwyty Paulina Kuras (7)
Klaudia Niedźwiedzka (1) bloki Karolina Formella (2)
Karolina Strzelczyk (2) bloki otrzymane Paulina Kuras (3)
Presley Hudson (6.0000) asysty/straty Paulina Kuras (4.0000)
Martyna Koc (3.0000) przechwyty/straty Żaneta Szczęśniak (4.0000)
Jenna Smith (33) eval Jastina Kosalewicz (16)
Sylwia Bujniak (20) +/- Kinga Bączek (8)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa