Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Arka Gdynia
101  :  48 (25:16, 26:10, 22:9, 28:13)
Politechnika Gdańska
Etap I - 18 kolejka | 22.02.2020 18:30
Sędziowie: Adam Wierzman, Karina Kamińska, Bartosz Puzoń | Komisarz: Andrzej Przechowski

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 4 18:321/2 50.00/1 0.01/3 33.32/3 66.7  2 2 7 1 1 1       9 23
8 Rebecca Allen 18 21:444/8 50.03/5 60.07/13 53.81/2 50.01 6 7 2 1 1   1 3   24 36
9 Kamila Podgórna 16 19:050/1 0.05/5 100.05/6 83.31/4 25.01 1 2 3 4 2 4 2     15 18
11 Aldona Morawiec 7 15:032/2 100.01/3 33.33/5 60.0   1 1 2 2       1 1   11 23
13 Maryia Papova 16 17:522/2 100.03/4 75.05/6 83.33/3 100.01 4 5 2 1 2 1       21 27
20 Anna Wińkowska 3 08:071/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01   1 1   2         4 8
21 Paulina Misiek 3 10:150/1 0.00/1 0.00/2 0.03/4 75.0  2 2 1   2 1 2 1   5 13
22 Amalia Rembiszewska 0 22:08   0/2 0.00/2 0.0     4 4 2 3 2 1 1 1   5 26
23 Marissa Kastanek 10 16:35   3/6 50.03/6 50.01/2 50.0      4 1 2 2 1     9 25
24 Marie Gülich 7 18:353/8 37.5   3/8 37.51/1 100.02 3 5 3 2 1 1 1 1 1 11 26
28 Kayla Alexander 17 13:188/8 100.0   8/8 100.01/1 100.03 4 7 1 3 3   1 1   27 19
41 Barbora Balintova 0 18:470/1 0.0   0/1 0.0     3 3 4 1 2 3 1     4 21
Drużyna 2 3 5   2
Suma 101 200:01 21/34 61,8 15/27 55,6 36/61 59 14/22 63,6 10 30 40 32 17 20 14 11 8 1 145  

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 0 05:14   0/1 0.00/1 0.0         1 2 1   2     2 -4
3 Presley Hudson 11 26:422/6 33.32/7 28.64/13 30.81/1 100.01 1 2 3 1 2 4 4     7 -31
6 Paulina Pełka 0 02:40                  1 1           1 -3
7 Agnieszka Haryńska 6 22:491/4 25.00/2 0.01/6 16.74/4 100.01 1 2   3 5 2 1   2 2 -30
11 Agata Ostrowska 4 14:312/3 66.70/3 0.02/6 33.3     1 1   3       1 2 2 -20
13 Jenna Smith 0 19:120/3 0.00/3 0.00/6 0.0     2 2 3 3 1 2       -3 -25
15 Karolina Strzelczyk 2 16:270/2 0.0   0/2 0.02/6 33.32 1 3 1   3 1     1 -1 -25
21 Sylwia Bujniak 6 22:331/2 50.01/2 50.02/4 50.01/1 100.0  1 1 1   2 2 1     5 -32
22 Natalia Gwizdała 3 09:451/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.02 1 3 1 2 1 1       4 -15
23 Marianna Duszkiewicz 6 15:473/7 42.9   3/7 42.9     1 1 1 1   1 1   1 4 -24
24 Martyna Koc 0 18:240/4 0.00/1 0.00/5 0.0   1 2 3 1 2 1 2 1     -2 -27
93 Alice Nayo 10 25:572/7 28.62/4 50.04/11 36.4   2 3 5 2 2 1 3 2   2 9 -29
Drużyna 5 1 6   2
Suma 48 200:01 12/39 30,8 5/24 20,8 17/63 27 9/14 64,3 9 14 23 15 20 17 18 12 1 8 30  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa