AZS Uniwersytet Gdański
78 : 58 23:17 | 17:14 | 17:15 | 21:12
Enea AZS Poznań
Etap I - 20 kolejka | 04.03.2020 19:00
Sędziowie: Michał Sosin, Ewa Matuszewska, Maciej Krupiński | Komisarz: Tomasz Konczewski

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska 0 00:32                                0 -1
7 Olena Samburska 10 25:471/2 50.02/3 66.73/5 60.02/2 100.0  2 2   4 1 2 2   1 10 17
10 Paulina Kuras 2 07:021/1 100.00/1 0.01/2 50.0             1 1 1     1 1
12 Angelika Kuras 0 02:01                    2           0 2
14 Jastina Kosalewicz 0 06:040/2 0.0   0/2 0.0                     1 -2 7
15 Żaneta Szczęśniak 0 00:32                                0 -1
20 Agata Stępień 2 14:131/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1               0 3
21 Gabrielle Rae Ortiz 19 32:262/7 28.65/10 50.07/17 41.2   1 8 9 4 3 1 1 2   1 23 20
23 Kinga Bączek 0 01:46              1 1               1 0
24 Tierra La She Ruffin-Pratt 14 38:144/15 26.70/3 0.04/18 22.26/6 100.01 10 11 5 2 8 2 3   1 17 20
25 Olga Frolkina 23 37:594/8 50.03/8 37.57/16 43.86/7 85.72 6 8 1 1 5   1 1   24 18
32 Anna Pachurina 8 33:241/4 25.02/2 100.03/6 50.0   3 4 7 2 1 1 2     1 12 14
Drużyna 4 1 5   1
Suma 78 200:00 14/42 33,3 12/28 42,9 26/70 37,1 14/15 93,3 11 33 44 12 13 17 9 9 1 5 86  

Enea AZS Poznań

Trener: Adam Ziemiński. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Zakiya Saunders 12 28:116/13 46.20/3 0.06/16 37.5   2 2 4 3 1   3 1 1   8 -12
7 Marta Nowicka 5 27:360/2 0.01/4 25.01/6 16.72/4 50.0  5 5 1 1 4 3 1     2 -10
10 Karolina Stefańczyk 1 17:360/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1   3 1         -1 -13
11 Martyna Pyka 11 24:404/8 50.01/2 50.05/10 50.0     1 1 1 2   1       7 -18
12 Liliana Banaszak 8 22:433/9 33.30/1 0.03/10 30.02/4 50.02 11 13   1 3 1   2   13 -17
14 Aleksandra Parzeńska 0 12:090/1 0.0   0/1 0.0     2 2   1 1 1       0 -18
15 Aleksandra Pawlak 5 21:001/4 25.01/3 33.32/7 28.6     3 3 1 4   2 1     3 -10
20 Ginette Mfutila 13 28:356/10 60.0   6/10 60.01/1 100.02 3 5 1 1 2 2   2   15 -2
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Lea Miletic 3 17:300/4 0.01/1 100.01/5 20.00/2 0.02 1 3   3 2 1     1 -1 0
Drużyna 4 4 8   1
Suma 58 200:00 20/52 38,5 4/15 26,7 24/67 35,8 6/13 46,2 12 33 45 7 17 13 15 3 5 1 46  
  AZS Uniwersytet Gdański Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 11 6
Punkty w "pomalowanym" 16 (8/27) 29,6 32 (16/39) 41
Punkty drugiej szansy 11 6
Punkty szybkiego ataku 23 20
Punkty z ławki 4 20
  AZS Uniwersytet Gdański Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 22 (74-52) 10 (0-10)
Najwyższa seria punktowa 9 (49-37) 10 (0-10)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 33:10 05:29